Як обертати подарунки. Як загортати подарунки в папір.

Оригінальна упаковка - найпростіший спосіб перетворити звичайний подарунок в унікальний. У багатьох магазинах можна упакувати будь-яку річ, не відходячи від каси. Але куди приємніше зайнятися оформленням подарунка самостійно, підключивши свій особистий смак і фантазію.
Вам знадобиться
  • - пакувальний матеріал;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - двосторонній і канцелярський скотч;
  • - декоративні елементи (стрічки, квіти, пір'я, корзина).
Інструкція
1
В першу чергу, підберіть матеріал, в який будете обертати подарунок. Різноманітність пакувальних матеріалів давно не обмежується кольоровими плівками і папером. В моді такі матеріали, як фетр (відмінно тримає форму), декоративна сітка (дрібна, велика, фігурна), полісілк (м'яка і легка плівка, нагадує шовк), полікарта (жорстка плівка, схожа на папір), двосторонній пластик. Вибір пакувального матеріалу, в чому, залежить від самого подарунка. Предмети одягу можна загортати в більш жорсткі матеріали (папір, полікарта, двосторонній пластик), які додадуть подарунку форму. Щоб обертати подарунки в коробці, скористайтеся м'якими матеріалами - полісілк або сіткою. Для красивого оформлення пляшок візьміть папір або полімерну фольгу, для м'яких іграшок відмінно підійде сітка. Ну а кришталеві, порцелянові предмети надійно захистить фетр.
2
Визначтеся з колірною гамою і малюнком упаковки. В цьому питанні необхідно враховувати вік і стать одержувача подарунка, а також подія, на честь якого підноситься подарунок. Класичним і самим універсальним варіантом буде однотонна папір. Для чоловіків доречні синій, сірий, зелений, бордовий, золотий або коричневий кольори. Для юнаків вибирайте матеріали блакитного, фіолетового, оливкового відтінків. Жіночими квітами традиційно вважаються: червоний, бузковий, помаранчевий, золотистий. Для дівчаток підійдуть ніжні відтінки рожевого, бузкового.
3
Заздалегідь продумайте і підготуйте декоративні елементи для прикраси упаковки: квіти, пір'я, дзвіночки, штучні перли, стрічки. Чим простіше обгортковий матеріал, тим цікавіше можна придумати прикраса на контрасті з ним. Матеріал з малюнком, що відображає тематику події, не вимагає оформлення додатковими елементами, або ж вони повинні бути дуже скромними.
4
Папір і раніше залишається найпопулярнішим і доступним матеріалом для упаковки. З мистецтвом обертати коробки папером впорається навіть новачок. Для цього вам знадобляться папір, двосторонній і канцелярський скотч, ножиці. Відріжте від рулону смугу такої довжини, щоб повністю обернути коробку з запасом 1,5-2 см. Ширина паперу повинна перекривати бічні грані коробки. Отже, встановіть подарунок посередині смуги паперу, при цьому її кромка повинна проходити по ребру коробки. Оберніть подарунок пакувальним матеріалом, підігніть надлишки усередину, і зафіксуйте стик скотчем. Відступивши на 0,5 см, приклейте двосторонній скотч і на ньому зафіксуйте верхню кромку. Зігніть папір уздовж вузьких ребер коробки, закріпіть скотчем. Кінці залишилися клапанів складіть, притисніть до бічних граней коробки і зафіксуйте двостороннім скотчем. Упакований подарунок прикрасьте, як вам підкаже фантазія. Наприклад, стрічкою або пишним бантом.
5
Ще один універсальний пакувальний матеріал - плівка - прийде вам на допомогу, коли потрібно оформити об'ємні подарунки . Розкладіть плівку на столі, в центр поставте подарунок (ваза, чашка, м'яка іграшка). З'єднайте кінці плівки вгорі над подарунком і перев'яжіть стрічкою або яскравою тканиною. Кінці плівки акуратно подрежьте. Цей же спосіб підходить для оформлення подарунка за допомогою сітки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=48uKxLxxk1g
Корисна порада
Для упаковки подарунків можна використовувати плетені кошики. Підберіть підходящу за формою і розмірами корзинку, розмістіть в ній подарунок і оберніть в прозору плівку. Прозору плівку можна доповнити другим шаром - легкою тканиною, яка в момент вручення подарунка трохи довше збереже інтригу його содержімого.Врученіе букета квітів і подарунка можна з'єднати, прикрасивши подарункову обгортку квітами. Найкраще зафіксувати квіти за допомогою дроту або клею.