Як вибрати весільну сукню по фігурі.

Весілля - це чи не найголовніший день в житті будь-якої дівчини. Кожна наречена мріє про шикарний плаття , яке підкреслить всю її красу і красу. Однак при виборі сукні для весільного торжества потрібно враховувати особливості фігури майбутньої нареченої.
Інструкція
1
Весільні сукні з щільно прилеглим корсетом і дуже пишною спідницею підійдуть для струнких дівчат і для фігур грушевидного типу. Таке плаття відверне увагу оточуючих від талії і підкреслить красиві груди. Пишна спідниця допоможе замаскувати надмірно громіздку нижню частину фігури. Такий силует весільного плаття не рекомендується вибирати дівчатам низького зросту, а також схильним до повноти - на них таке плаття буде занадто громіздким.
2
Весільні сукні, які мають високу лінію талії, силуету «ампір» відмінно підійдуть дівчатам з маленьким бюстом. При цьому верхню частину плаття краще виконати з щільного, добре тримає форму матеріалу, а нижню частину - з легких, що летять тканин. Вишивка на корсажі сукні та правильно підібрані аксесуари дозволять додати обсягу бюсту нареченої. Силует «ампір» допоможе приховати невеликі недоліки фігури - зайву повноту, нестача росту, грушоподібної фігуру. Дуже часто сукні цього силуету вибирають нареченої, що знаходяться «в цікавому положенні», так як вільний крій сукні може в деякій мірі замаскувати кругленький животик.
3
Сукня силуету «принцеса» має щільний ліф і поступово розширюється спідницю. Під спідницю можна надіти невеликої крінолін. Такі сукні - класика весільної моди і підходять майже всім дівчатам. Весільне плаття в стилі «принцеса» допоможе візуально позбутися кількох зайвих кілограмів і додасть росту невисоким дівчатам.
4
Вузьке пряме плаття з сильно расклешенной від коліна спідницею вибирають упевнені в собі дівчини. Це плаття підійде власницям ідеальної фігури, оскільки воно підкреслює всі вигини тіла і абсолютно не приховує його недоліків.
5
Якщо у нареченої струнка гармонійна фігура, вона може зупинити свій вибір на весільному плаття прилеглого силуету. Таке плаття практично повністю повторює контури тіла і лише незначно розширюється донизу, залишаючи свободу рухам.