Як приготувати омлет на пару. Омлет на пару без пароварки.

Омлет - це одне з найпопулярніших у світі страв з яєць, до того ж швидкого приготування. Омлет вважається стравою французької кухні, звідти і взято назву «omlette». Зазвичай їх подають на сніданок, але також можна приготувати і в будь який інший час.
Вам знадобиться
    • 2 яйця;
    • 2 ст.л. молока;
    • 1 ч.л. вершкового масло;
    • сіль за смаком;
    • міксер або віночок.
Інструкція
1
Міксером збити яйця з молоком і сіллю до утворення досить густої піни. Змастити вершковим маслом піалу і вилити туди збиту яєчну суміш.
2
Для того, щоб приготувати омлет на пару є два варіанти: а) в пароварці; б) якщо ж пароварки немає, то можна зробити в домашніх умовах водяну баню. Для цього знадобиться каструля і порцеляновий піала.В каструлю з киплячою водою поставити піалу, попередньо перевіривши, чи не заливає чи кипляча вода піалу з омлетом. Накрити кришкою і готувати близько 8 хвилин.
Зверніть увагу
- При покупці яєць зверніть увагу на розмір яєць і термін придатності. Свіжість яєць перевіряють наступним чином: у склянку з водою опустити яйце, якщо воно свіже, то воно опуститься на дно. При цьому яйце тижневої давності зависне, не доходячи до дна.- Щоб не зіпсувати страву поганим яйцем, розбивайте яйце в окремій чашці, і тільки потім викладайте в загальний посуд.
Корисна порада
Приготовлена на пару їжа є найкориснішою для здоров'я і самого дієтичної. Тому вона має низку переваг: - Їжі не береться під впливу дуже високої температури, як при смаженні або запіканні, тому в продуктах зберігається більше вітамінів і мінеральних веществ.- Така їжа менш калорійна, тому що її можна готувати без додавання олії. Крім цього, обробка парою не призводить до утворення канцерогенів, тобто небезпечних для здоров'я сполук.