Як вибирати правильну форму брів.

Завдяки очам ваше обличчя виглядає так виразно. Однак у цій виразності важливу роль відіграють і брови - форма брів підкреслює глибину вашого погляду, і з допомогою правильно підібраною форми брів можна підкреслити красу обличчя і зробити вигляд закінченим. Неправильна форма брів , навпаки, здатна порушити пропорції і створити негативне враження про вашу зовнішність.
Інструкція
1
Для того щоб правильно визначити форму брів , яка підходить до типу і форми вашого обличчя, виміряйте їх пропорції з наукової точки зору. Візьміть косметичний олівець і прикладіть його одним кінцем до крила носа і розмістіть олівець так, щоб він проходив через внутрішній куточок ока. Таким чином, другий кінчик олівця вкаже на місце, в якому повинна починатися брова, на перетині з надбрівної дугою.
2
Потім визначте точку максимального вигину брови - для цього посуньте олівець убік так, щоб його кінець залишився на крилі носа, а сам олівець проходив через зіницю ока. Позначте найвищу точку брови. І нарешті, знайдіть точку, в якій брову повинна закінчуватися - для цього помістіть олівець так, щоб він проходив через зовнішній куточок ока.
3
З'єднайте три намічених точки косметичним олівцем і згодом орієнтуйтеся на цю лінію, коректуючи форму брови. Точно так же визначте основні точки другої брови, а потім переконайтеся, що відстань між бровами не дуже мало - воно не повинно бути менше двох пальців.
4
Волоски з брів видаляйте тільки по нижній лінії і по росту волосся. Товщину брови плавно звужуйте після найвищої точки, а від перенісся до вигину товщина брови не повинна змінюватися.
5
За допомогою правильної форми брів ви також можете підкоригувати форму свого обличчя. Якщо у вас широке і кругле обличчя, виберіть форму брів із зламом, щоб зменшити округлість овалу обличчя. Овальне обличчя можна відкоригувати рівномірно закругленими бровами, а шірокоскулое особа - дугоподібними широкими бровами.
6
Якщо очі близько посаджені, розширте відстань між бровами на переніссі, а якщо їх, навпаки, потрібно зблизити візуально, зменшіть цю відстань. Проте, при будь-якій формі особи для визначення форми брів діятиме класичне правило пропорцій, про який говорилося вище.
7
Для корекції брів скористайтеся щіточкою, пінцетом і контурним олівцем. Коригуючи брови, будьте гранично точні й акуратні, щоб не видалити зайвих волосків.