Як укладати волосся чоловікам. Як укласти волосся гелем чоловікові відео.

Укладання волосся - це не тільки жіноча прерогатива. За допомогою грамотної укладання можна прикрасити і чоловічу зачіску. Існують різні види чоловічих укладок, переважно стосуються коротких чоловічих стрижок. Незважаючи на віяння моди, коротка стрижка у чоловіків не втрачає своєї актуальності, і волосся можна стильно і красиво укласти.
Інструкція
1
Для чоловічої укладання використовуйте перукарський праску і віск. Красиво виглядає укладка, в якій пасма текстурируются, а лоб залишається закритим довгою розпатланою чубчиком. Для того щоб будь-яка укладка на чоловічих волоссі виглядала красиво і акуратно, волосся повинні бути чистими, доглянутими і здоровими.
2
Для волосся середньої довжини підійде проста укладання, в якій волосся акуратно зачісується назад гребінцем, а потім фіксуються гелем для укладання. Подібна зачіска підійде чоловікові в будь-якій обстановці - як у робочому кабінеті, так і на дружній вечірці. Якщо ви хочете зробити свій образ неформальним, досить розчесати волосся і збити їх руками, щоб отримати пишну зачіску.
3
Якщо чоловік носить довге волосся, найкращим варіантом повсякденному зачіски для нього буде кінський хвіст, зав'язаний на потилиці. Обробіть хвіст пінкою або мусом для укладання, щоб він був акуратним.
4
Вибір укладання може бути продиктований стилем життя чоловіка - наприклад, якщо ви ведете активний міський спосіб життя, вам підійде спортивна укладка, а якщо ви серйозно займаєтеся бізнесом і зустрічаєтеся з діловими партнерами, вам варто вибрати класику. Креативні укладання підходять творчим чоловікам, акцентуючи увагу на їх нестандартності та оригінальності.
5
Який би стиль стрижки та укладки ви не вибрали, рекомендується використовувати спеціальні засоби для укладання, за допомогою яких зачіска надовго збереже свою форму, і волосся будуть виглядати більш доглянутими і охайними. Крім того, спеціальні муси і гелі здатні надавати волоссю додатковий об'єм. Для того щоб зробити укладання об'ємніше, використовуйте плоску або круглу щітку і фен.
6
Круглої щіткою укладіть кінчики довгого волосся, щоб вони дивилися в одну сторону. За допомогою плоскої гребінця задайте волоссю потрібний напрямок і надайте їм потрібний обсяг, а потім обробіть зачіску засобом для укладання і розчешіть волосся за допомогою пальців.
7
Для швидкої та ефективної укладання використовуйте сучасні гелі сильної фіксації - зробити таку укладання ви зможете за лічені хвилини, і вона додасть вам сучасний і незвичайний вигляд. Нанесіть невелику кількість гелю на долоню і розподіліть по всій довжині вологих волосся, а потім сформуйте гребінцем або руками напрямок укладання. Зачешіть волосся в будь-якому напрямку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gLi1VGZacjQ