Як укласти прямі волосся.

Догляд за волоссям - пряме завдання жінки, яка хоче виглядати привабливо. Існує безліч видів різних укладок для коротких і довгих волосся, як прямих, так і кучерявих. Власниці довгого прямого волосся нерідко відчувають труднощі зі створенням красивих укладок на гладкій зачісці, але навчитися створювати таку зачіску і робити її струмує і красивою не так складно.
Інструкція
1
Для якісного укладання прямих волосся важливо правильно підібрати шампунь. Використовуйте шампунь, що випрямляє волосся - наприклад, що містить силікон. Після миття завжди ополаскивайте волосся прохолодною водою, щоб вони стали більш важкими і гладкими, а для того щоб волосся після сушіння не пушілісь, сушіть їх феном з іонізатором, що знімають статичну електрику.
2
Скористайтеся спеціальним поживним мусом для укладання волосся і надіньте на фен насадку-дифузор для укладання. Чи не досушівая волосся після миття до кінця, накрутите їх на великі бігуді на 30 хвилин. Через півгодини зніміть бігуді і розчешіть волосся , випрямляючи їх.
3
Нанесіть на волосся термозахисної засіб і обробіть кожну пасмо волосся по черзі спеціальним праскою. Для найкращого ефекту обробляйте кожну пасмо по три рази - це займе певний час, тому вам потрібно набратися терпіння. Така розпрямляється укладання може зайняти у вас не менше години часу - залежно від того, наскільки довге і густе у вас волосся .
4
Також укласти прямі волосся можна за допомогою великої круглої гребінця - начесиваете окремі пасма і просушуйте їх феном по всій довжині.
5
Закінчивши укладання, акуратно пригладьте волосся долонями і нанесіть на них розпрямляється і фіксуючий зачіску крем або гель. Такий склад не дозволить зачісці розтріпати, і створить видимість легких і струмуючих прямого волосся.