Як підключити телефонний кабель до телефонної розетки. Телефонна розетка підключення.

Ви хочете встановити провідний телефон в зручному місці, але там відсутня розетка для його підключення? Встановити її зовсім нескладно. Самостійне виконання цієї операції займе набагато менше часу, ніж стомлююче очікування телефоніста.
Вам знадобиться
  • - телефонна розетка;
  • - викрутка;
  • - кусачки;
  • - телефонний кабель;
  • - кабельний короб;
  • - саморізи;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Установки додаткової телефонної розетки в деяких випадках можна уникнути. Для цього потрібно придбати для свого телефону шнур такої довжини, щоб її вистачило для підключення його до наявної розетці . Для підключення апаратів, що мають незнімний шнур, можна скористатися телефонним подовжувачем.
2
Якщо ви все ж вирішили встановлювати додаткову розетку, її необхідно в першу чергу придбати. Вони бувають двох типів: мініатюрні RJ-11 і великогабаритні РТШК-4. Подивіться, яку вилку має ваш телефонний апарат і виберіть для нього відповідну розетку. Одночасно придбайте телефонний кабель і кабель ний короб необхідної довжини, а також саморізи.
3
Візьміть кабель ний короб і закріпіть його саморезами по шляху від наявної телефонної розетки до місця установки нової. Проведіть всередині короба кабель, після чого закрийте його.
4
Пріверніте нову розетку до стіни. Підключіть до неї кабель наступним чином. Якщо це розетка типу RJ-11, провідники кабелю підключіть до двох середнім контактам, а два крайніх залиште вільними. Якщо ж встановлюється розетка типу РТШК-4, відкрийте вилку свого телефонного апарату і подивіться, до яких її контактам підключені дроти. До тих же контактам підключіть і провідники кабелю в розетці . Для довідки: за стандартом, в розетці РТШК-4 дроти прийнято підключати до двох правим контактам, але ця вимога не завжди дотримується. Закрийте вилку і розетку.
5
Розкрийте стару розетку. Зніміть трубку на будь-якому паралельному телефоні в квартирі, щоб на лінію не зміг поступити сигнал виклику, здатний завдати електричний удар. Підключіть новий кабель паралельно старому. Закрийте розетку і покладіть трубку на паралельному телефоні.
6
Підключіть телефон до старої розетці . Переконайтеся, що він заробив. Також переконайтеся, що інші паралельні апарати не втратили працездатність.
Установка звичайної електричної або телефонної розетки - те, що повинен вміти будь-який господар будинку. Ця абсолютно не складна процедура дозволяє заощадити пристойно грошей на виклику майстра-електрика.
Інструкція
1
Установка електричної розетки. За допомогою рівня відзначте точки внутрішнього кріплення розетки. Витягніть дроти і зачистите їх кінці від ізоляції приблизно на довжину в 10 міліметрів. Переконайтеся, що дроту не переплетені між собою. На внутрішньому блоці розетки є три клеми, до яких необхідно під'єднати три дроти самої проводки. Встановивши розетку згідно зазначеним кордонів, поступово укручуємо монтажні гвинти, розводячи одночасно лапки розетки. Лапки міцно прикріплюють внутрішній блок розетки до стіни або до спеціальної пластикової вставці. Це, напевно, найважливіший момент у всьому процесі установки.
2
Необхідно дуже міцно зміцнити внутрішній блок розетки, що можна зробити наступним чином. У самій стінці або в пластиковій вставці стамескою зробіть поглиблення, в які упрутся лапки розетки при установці. У цьому випадку кріплення буде по-справжньому надійним. Більш простий спосіб - купіть спеціальні рифлені вставки з вже заздалегідь зробленими поглибленнями.
3
Установка телефонного розетки. Зачистіть дроти від ізоляції, а потім підключіть їх до відповідних роз'ємів на самому телефонному апараті. Допоможуть вам у цьому спеціальні позначення на коробці телефону. У більшості випадків телефон підключається до червоного і зеленого проводам в розетці. Закріпіть розетку на стінці по проведеній раніше розмітці. При установці розетки будьте обережні - напруга в лінії досить високе і може доставити вкрай неприємні відчуття.
4
Установка лицьовій панелі. Встановіть спеціальну захисну окантовку на внутрішніх коробках розеток. Поставте зверху лицьову панель і акуратно вкрутіть її за допомогою гвинтів. У сучасних розетках лицьові панелі прикріплюються до внутрішніх коробок, що додатково збільшує міцність і надійність конструкції.