Як робити джгути.

Жінка, яка має довге волосся, може прикрасити себе великим кількість різноманітних зачісок, придатних для самих різних подій. Здавна красивими і жіночними вважаються зачіски з заплетених волосся - різноманітні прості і складні коси прикрашають жінку, надаючи її зовнішності романтичність і оригінальність. Ви можете поекспериментувати над своїм образом і заплести на волоссі перекручення французькі джгути .
Інструкція
1
Для створення такої зачіски розділіть волосся рівним проділом, ведучи його через середину верхівки і закінчуючи на потилиці. Таким чином, ваше волосся будуть розділені на дві однакових частини. Волосся на лівій стороні гладко зачешите назад, а потім близько особи виділіть невелике пасмо шириною 2,5 см, спрямовану від проділу до скроні.
2
Тричі перекрутите пасмо і затисніть її правою рукою. Потім відокремте лівою рукою другу пасмо - вона повинна знаходитися під першою і повинна відповідати їй за розміром і товщині. Перекрутіть другу пасмо і перехрестите її з уже скрученим джгутом, який ви утримуєте правою рукою.
3
Пропустіть другу пасмо під першою, після чого перекладіть пасма в праву руку, перехрестите їх знову, розділіть і перекрутити. Притримуйте пасма волосся пальцями правої руки. Тепер відокремте нову пасмо лівою рукою і також перекрутите її, після чого перехрестите з нижньої пасмом, яка знаходиться під верхньою пасмом, і змініть руки.
4
Об'єднайте пасма разом і помістіть їх в праву руку. Продовжуйте виділяти нові прядки у напрямку до шиї, перекручувати їх і схрещувати з уже наявними пасмами, формуючи косичку-джгут. Доплетіть таку косичку по всій довжині волосся, після чого перекрутите пасма і схрестіть їх в одному напрямку. Зауважте кінчик коси гумкою.
5
Зачешіть назад праву сторону волосся і повторіть попередні дії - сплетіть таку ж косичку-джгут справа. Кінчики обох джгутів подверніте всередину і закріпіть на голові шпильками, а потім обв'яжіть стрічкою. Прикрасьте зачіску бантом або квіткою.