Як укладати чоловічі волосся. Укладка волосся чоловіча.

Чоловіча укладка - важливий елемент образу чоловіки, яким часто нехтують. Проте, правильно укласти волосся повинен вміти кожен чоловік, так як за допомогою укладання можна кардинально змінити свій образ, створюючи зачіски, які підходять для ділових зборів, робочої атмосфери, дружнього свята чи клубної вечірки. Укласти волосся не так важко, особливо в разі короткої чоловічої стрижки.
Інструкція
1
Сьогодні найбільш модною вважається укладка, що імітує природно і вільно лежать волосся. Волосся середньої довжини дуже легко укласти так, щоб створити легкий ефект недбалості - такий ефект виглядає дуже стильно.
2
Також не втрачають актуальності укладання, волосся в яких гладко зачесане назад. Для створення такої зачіски скористайтеся гребінцем і гелем для укладання. Пару крапель гелю нанесіть долонями на волосся по всій довжині, розгладжуючи їх від чола до потилиці.
3
Більш невимушено виглядає недбала зачіска, для створення якої потрібно взяти невелику кількість воску, нанести його на волосся і зачесати їх назад, прагнучи при цьому зберегти обсяг. Така зачіска підійде як для вихідного, так і для робочого дня.
4
Також ви можете виконати просту укладку на косий проділ, виконуючи його з лівого або правого боку. Розділіть волосся так, щоб права і ліва частина були несиметричними, а потім пригладьте обидві частини волосся зверху вниз, завдавши на долоні невелику кількість воску. Збризніть волосся блискучим спреєм для укладки.
5
Укладаючи волосся, не обов'язково зачісувати їх назад - ви також можете зачесати волосся вперед, щоб вони закривали лоб і брови. Вимийте голову і начешіть волосся у напрямку до чола, а потім при бажанні зробіть чубок трохи рваною, обробивши окремі пасма гелем. Така зачіска зробить вас молодше і підкреслить ваш стиль.
6
Якщо ж вам потрібно вишукана аристократична зачіска, ви можете укласти волосся з невеликими завитками, які зустрічаються не тільки в жіночих, а й в чоловічих зачісках. Розділіть волосся косим проділом, а потім кілька пасом за бажанням закрутіть гарячими щипцями. Зафіксуйте завитки лаком або гелем.
7
Однією з наймодніших зачісок сьогодні можна назвати зачіску, яка імітує художній безлад на голові. Вимийте голову, висушіть волосся феном і збийте їх в будь-якому напрямку, начесивая пасма в різні боки. Ви можете направити волосся набік або вперед і навіть догори, а результат зафіксувати гелем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5-XgM3dTIac