Як зробити колір очей яскравіше.

Від того, наскільки гарні й виразні ваші очі , залежить те, як інші люди сприйматимуть вашу зовнішність. Саме очі оживляють обличчя будь-якого чоловіка і будь-якої жінки і тому важливо правильно доглядати за ними, щоб очі не втрачали яскравості і блиску. Ви можете скористатися простими порадами, завдяки яким ваші очі завжди будуть яскравими і красивими, привертаючи увагу оточуючих.
Інструкція
1
Навчіться правильно використовувати косметику для очей, щоб вигідно виділяти їх на обличчі - внутрішній контур очей подкрасьте білим косметичним олівцем, а внутрішні куточки очей злегка оттените червоним олівцем, щоб очі здавалися яскравіше і крупніше.
2
Сприйняття очей багато в чому залежить від форми і доглянутості брів. Не забувайте регулярно доглядати за бровами - причісуйте їх і подрезайте занадто довгі волоски, а також корегуйте форму брів за допомогою пінцета, видаляючи зайве. На брови можна нанести спеціальний гель, як і на вії - це додасть їм блиску.
3
Чи не накладайте на повіки занадто багато тіней - тіні повинні наноситися в невеликій кількості, щоб їх надлишок не накопичувався в складках верхнього століття і не робив макіяж неакуратним. Набираючи тіні на пензлик, злегка струсіть її, щоб скинути надлишки.
4
Якщо переходи між тінями і підведенням для очей занадто різкі, сгладьте їх ватною паличкою. Намагайтеся фарбуватися тінями тих квітів, які гармоніюють з вашим кольором очей, волосся і шкіри - наприклад, якщо у вас холодний тип зовнішності, використовуйте тіні холодних відтінків.
5
Якщо у вас світле волосся і світла шкіра, не використовуйте занадто яскраву косметику - вона зробить вашу зовнішність неприродною. Використовуйте пастельні тони в макіяжі для очей, не робіть підводку занадто яскравою. Центр повік відтіняють перламутровими тінями, щоб зробити очі візуально яскравішим і крупніше.