Як розбити диск на логічні диски.

Для збереження необхідних файлів при відмові операційної системи і для забезпечення комфортної роботи за комп'ютером жорсткий диск розбивають на розділи. Одночасно з цим, дана операція дозволяє продовжити термін служби вінчестера.
Вам знадобиться
  • Partition Manager, диск Windows Seven або Vistа.
Інструкція
1
Розглянемо ситуацію, коли потрібно розбити диск на логічні диск і до установки операційної системи. Це можливо зробити, використовуючи диск і з операційними системами Windows Vista або Seven.
2
Вставте вищевказаний диск в ваш оптичний привід. Перезавантажте комп'ютер і натисніть кнопку Del на клавіатурі для входу в меню BIOS. Знайдіть пункт Boot device priority і відкрийте його. Встановіть оптичний привід на верхню сходинку.
3
Вийдіть в головне меню і виберіть пункт Save & Exit. Комп'ютер перезавантажиться і запустить програму установки операційної системи.
4
Дотримуйтесь покрокової інструкції по установці доти, поки не з'явиться вікно зі списком локальних диск ів. У правому нижньому кутку знайдіть кнопку «Налаштування диск а» і натисніть її. Клікніть лівою кнопкою миші по диск у, який ви плануєте розбити на розділи і натисніть кнопку «Видалити».
5
Натисніть кнопку «Створити», задайте файлову систему і розмір майбутнього логічного диск а. Повторіть цю операцію до тих пір, поки не отримаєте потрібну кількість диск ів. Продовжіть установку операційної системи.
6
Тепер розглянемо приклад ділення диск а на розділи вже після установки Windows. Скачайте і встановіть програму Partition Manager. Перезавантажте комп'ютер.
7
Запустіть програму і відкрийте меню «Створення розділу». В наступному вікні встановіть галочку навпроти рядка «Режим для досвідчених користувачів" і натисніть кнопку "Далі". Виберіть диск , який ви хочете розбити на кілька частин і натисніть кнопку «Далі».
8
Вкажіть розмір і формат файлової системи майбутнього розділу. Врахуйте, що вихідний диск НЕ буде відформатований, отже, створити новий розділ можна тільки з його вільної області.
9
Після завершення настройки майбутнього логічного диск а натисніть кнопку «Застосувати». В наступному вікні виберіть пункт «Перезавантажити зараз». Тепер залишилося тільки дочекатися завершення процесу.