Як накачати м'язи шиї. Як накачати шию в домашніх умовах ремінь.

Для того щоб накачати м'язи шиї існує безліч вправ. Але не всі з них дозволяють наростити м'язи таким способом, щоб не псувати естетичність своєї фігури. Так як, побічним ефектом розвитку шийних м'язів є ефект «скошених плечей» (коли трапецієподібні м'язи особливо перерозвинені), слід виконувати правильні вправи.
Інструкція
1
Ось схема однієї з вправ: лягаємо на лаву боком, плечем до її краю. Тоді голова зможе спокійно пересуватися по вертикалі. На ремені встановимо вантаж. Надягаємо ремінь на голову і рухаємо їй спочатку якнайнижче. Так в нижній точці наші м'язи будуть максимально розтягнуті. Потім по тій же самій траєкторії піднімаємо голову якомога вище. Закінчуючи підйом, вдихаємо. У верхній точці робимо видих, тут же вдихаємо і затримуємо подих до досягнення нижньої точки. Головою рухаємо рівно, без ривків. Погляд спрямований прямо перед собою.
2
Працюючи над шийними м'язами, що не повертайте і не нахиляйте голову, дотримуйтеся чіткої вертикальної траєкторії. Недотримання цієї ради може привести до травми шийного відділу вашого хребта, причому, до серйозної травми. Не прагніть також працювати із занадто важкою вагою - це може викликати прискорення ваших рухів і призведе до ривків. Тим більше, надважкий вага неодмінно включить в роботу і інші м'язи тіла. А адже ми намагаємося розвинути тільки шийні м'язи.
3
Не забувайте підтримуватися правильного режиму вдихів і видихів. Із затримкою дихання ваше тіло стабілізується і скоординує руху вашої голови строго у вертикальній площині, що нам і необхідно.
4
А ось ще одна вправа, яке на перший погляд може здатися занадто жорстким. Але вправа більш ефективне для передньої частини вашої шиї, ніж це потрібно ще пошукати. Лягаємо поперек горизонтальної лавки. При цьому шия повинна рухатися вільно, а плечі - упиратися в лаву. Складіть трикутником рушник і покладіть його собі на перенісся. Далі на згорнутий рушник покладіть млинець, який буде вам під силу. Відхилите голову назад приблизно на 45о нижче нейтрального її положення, притискаючи до чола млинець. Тепер піднімайте голову до тих пір, поки ваш підборіддя не доторкнеться до грудей. Розігрівшись, зробіть 2 сети по 12 повторів кожен.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7f-Wjeb5UeM