Як фарбувати вилиці. Як правильно фарбувати рум'яна.

В грамотному макіяжі важливі всі нюанси - починаючи з нанесення основи під макіяж і закінчуючи нанесенням пудри і рум'ян. За допомогою рум'ян потрібного відтінку можна візуально змінити форму і обриси вашого обличчя, виділити потрібні його фрагменти і відкоригувати овал. Незважаючи на те, що рум'яна і бронзуючі засоби - один з фінальних етапів макіяжу, їх потрібно вміти наносити правильно.
Інструкція
1
Перш ніж наносити на обличчя рум'яна, для початку накладіть на шкіру бронзірующей пудру, щоб надати їй глибину і більш насичений відтінок, і тільки потім наносите на шкіру рум'яна. Ніколи не накладайте рум'яна близько до носа, а також не накладайте їх нижче кінчика носа.
2
Для правильного накладення рум'ян і бронзата визначте, де саме розташовуються ваші вилиці . Для цього посміхніться і знайдіть точку найбільшою округлості щоки, а потім проведіть від даної точки лінію вказівним пальцем до скроні.
3
Після того як вилиці будуть визначені, нанесіть на них бронзірующей пудру, яка відтіняє шкіру, надає їй теплий і приємний відтінок, а також захищає від ультрафіолетових променів. За допомогою бронзантов ви можете надати особі будь-яку форму, а якщо ви хочете зробити обличчя більш скульптурним, нанесіть його вздовж зовнішніх країв особи і скул.
4
Наносьте бронзат, починаючи з дальньої частини скул, плавно ведучи кисть до ближньої частини скул. Тільки після того, як бронзат нанесений на шкіру, переходите до нанесення рум'ян на вилиці , щоб додати шкірі природного кольору.
5
В осінній та зимовий період не перестарайтеся з кількістю рум'ян, а також не використовуйте занадто яскраві рум'яна, так як це призводить до неприродного вигляду. Рум'яна повинні повністю відповідати відтінку вашого природного рум'янцю. Не забувайте про тональної основі, яка також повинна бути нанесена на обличчя до бронзантов і рум'ян.
6
Кількість рум'ян визначайте, виходячи з яскравості макіяжу губ і очей. Чим яскравіше ваша помада - тим менше потрібно рум'ян. Більш темні рум'яна ви можете нанести прямо на вилицю, а потім розтушувати їх з більш світлими, нанесеними навколо неї. Якщо ви використовуєте кремові рум'яна, ви можете також наносити їх на губи і повіки, освіжаючи обличчя і роблячи його красивішим.