Як навчитися грати в більярд.

Напевно багато людей мріють розслабитися після робочого дня і отримати задоволення від якого-небудь незвичайного і цікавого дії - і такою дією може стати захоплююча і нескладна гра в більярд . В процесі гри ви можете одночасно змагатися, спілкуватися з противником і отримувати задоволення від повноцінного відпочинку.
Інструкція
1
Існують різні види більярд а, але у всіх видах метою гри є найбільша кількість забитих в лузи куль. Для того щоб навчитися грати в більярд , ви можете відвідати будь розважальний клуб або центр, в якому є більярд ниє столи з погодинною оплатою. Для гри вам буде потрібно хороший кий з верхньої загостреною стороною і нижнім товстим кінцем. Кінчик кия, на якому є шкіряна накладка, потрібно перед грою натерти крейдою, який перешкоджає ковзанню кия по кулі.
2
Стіл для гри в більярд обтягують сукном, і він обладнаний шістьма отворами - лузами, в які потрібно забивати кулі. Кулі, в свою чергу, в різних видах більярд а мають різний розмір. Якщо ви граєте в пул, у гру будуть включені 15 однакових куль, а також кулю меншого діаметра, яким ви будете забивати кулі в лузи. Кулі, залежно від виду гри, розрізняються за кольорами, а також відрізняються правила їх забивання. Найпростіше для початку освоїти «вісімку».
3
Перед тим як вдарити києм по кулі, оголосіть номер кулі, а також номер лузи, в яку ви плануєте його забити. Якщо куля потрапить в лузу, ви можете ударяти по наступному кулі, а якщо ви промахується, противник робить наступний хід.
4
Наступний хід повинен початися з того місця, де зупинився біла куля-биток. Всього в грі беруть участь 15 куль, які встановлюються пірамідою, в центрі якої знаходиться двоколірний восьмий куля. Розбиваючи піраміду з куль, не замовляйте лузу - намагайтеся розбити кулі якомога ширше, забивши кілька куль в лузи, а потім визначте черговість гри.
5
Ви можете забивати в лузи всі кулі, крім восьмого. Кулі мають різні кольори - одні мають суцільне забарвлення, а інші - смугастий. Якщо ви забили суцільний шар, то в наступному кроці ви також повинні забити суцільний шар, а противнику дістаються смугасті кулі. Забивайте всі кулі свого кольору, не чіпаючи восьмий куля.
6
Якщо ви потрапляєте при ударі по восьмому кулі, це вважається порушенням правил гри, і наступний хід ви віддаєте противнику. Також при ударі не можна торкатися кулі рукою, не можна допускати, щоб куля потрапила за борт столу і не можна забивати в лузу куля-биток. Забивши всі кулі своїй колірній групи, ви можете перейти до восьмого кулі, замовляючи для нього лузу. Забивши восьмий куля в потрібну лузу, ви виграєте партію.
7
Для того щоб збільшити свої шанси на перемогу і навчитися грати, вам недостатньо просто знати правила гри - вам потрібно також навчитися правильно тримати кий. Від цього залежить правильність і точність ваших ударів. Обхопіть кий ударної рукою за широку частину, притискаючи його великим пальцем до основи середнього і вказівного пальців. Безіменний палець і мізинець розслабте і зігніть. Обхвачувавши кий, що не напружуйте кисть руки.
8
Кий не повинен прослизати і бовтатися у вашій руці, але при цьому не варто охоплювати його занадто сильно. Положення біля столу визначте індивідуально для себе - кожен гравець вибирає найбільш зручну особисто для нього стійку. Основне навантаження в стійці повинна переходити на ноги.
9
Перед кожним ударом по кулі натирайте накладку на кі крейдою, а ударну руку тримайте близько до корпусу кия, не торкаючись ним свого тіла.
Успіх у грі в більярд залежить насамперед від майстерності гравця. Другим складовим успіху є якісний, міцний і зручний кий , який повинен відчуватися як продовження власної руки. Для того, щоб грати києм було з задоволенням, необхідно правильно підібрати його при покупці.
Вам знадобиться
  • Спеціалізований магазин, де продаються аксесуари для більярду
Інструкція
1
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений кий . Якщо вам потрібна недорога модель, купуйте кий , виготовлений з кленової деревини, амарнта, венге, палісандрового дерева, граба. Що стосується дорогих моделей, то вони виготовляються їх рідкісних порід дерева (наприклад, ебена або північноамериканського «цукрового» клена) і можуть коштувати більше тисячі доларів, що, однак, може ніяк не відбиватися на їх ігрових властивостях.
2
Визначтеся з тією сумою, яку ви збираєтеся витратити на покупку кия. Найдорожчі киї - авторські, виготовлені вручну з цінних порід дерева. Але може виявитися, що грати таким києм незручно. Істотно здорожують вартість кия декоративні прикраси, інкрустація, гравіювання. Багато прикрашені киї з цінних порід дерева підійдуть більше як подарунок, ніж як інструмент для хорошої гри.
3
Вирішіть, для чого саме вам потрібен кий - для гри з друзями або для серйозних занять більярдом. Від цього залежить, чи варто купувати високоякісну дорогу модель або ж підійде бюджетний варіант вартістю 100 - 300 доларів.
4
Підберіть оптимальну довжину, товщину і вага кия (стандартна довжина становить 160 см, вага - близько 700 грам). Візьміть кий в руки, щоб визначити, чи зручно вам його тримати. Слід мати на увазі, що гравцям невисокого зросту зручніше грати києм, які мають баланс «вперед». Що стосується товщини, то початківцям гравцям зручніше буде використовувати кий з більш товстим шафтом, в той час як професіонали воліють киї меншого діаметру. Товщина турняка (та частина кия, що лежить в руці) впливу на гру не робить і вибирається за принципом зручно-незручно.
5
Огляньте кий на наявність можливих вад. Колір кия залежить від породи дерева, обробки, обробки, покриття. На жорсткість кия впливає кількість запилів («пір'я»). Чим їх більше на шафтом, чим жорсткіше буде кий , тобто він не буде згинатися і пружинити при ударах. Це принципово для гри високого рівня.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xaZGwFIV3k8
Корисна порада
Перш ніж купити кий, обов'язково потримайте його в руках, щоб визначити, чи зручно вам їм буде грати. Оптимальним було б зіграти києм хоча б одну партію перед тим, як купити його. На жаль, в більшості магазинів це неможливо.