Як заробити на 6 сотках.

У володарів присадибної ділянки в 6 соток є прекрасна можливість заробити додаткові гроші в бюджет сім'ї. Землю можна здавати в оренду або організувати невеликий сад в 20 дерев, які будуть плодоносити протягом усього літа. Головне - правильно підібрати сорти.
Вам знадобиться
  • саджанці плодових дерев, садовий інвентар, керівництво з садівництва або доступ до інтернету.
Інструкція
1
Придбайте саджанці плодових дерев. Їх можна купити на базарі чи в будь-якому будівельному гіпермаркеті, де є відділ садівництва. На 6 сотках може поміститися до 20 штук карликових порід. Якщо у вас немає досвіду садівництва, купіть саджанці черешні. Вони будуть давати врожай раз на рік, однак їх ягоди високо цінуються на ринку, а самі дерева не вимагають особливого догляду.
2
Придбайте літературу з садівництва або ж знайдіть кілька сайтів в інтернеті, присвячених даній тематиці. Перевага останнього - можливість знайти слушні поради від досвідчених садівників. Уважно вивчіть питання. Виберіть ті дерева, за якими, як вам здається, ви в змозі будете доглядати.
3
Навесні скопайте сад. Якщо грунт в саду вбога, доведеться придбати чорнозем або ж добрива. Зробіть поглиблення в грунті для саджанців. Поглиблення повинні бути такими, щоб коріння повністю зникли в землі - врахуйте це при копанні ям. Також врахуйте, що у дорослого дерева широка коренева система. Чи не садіть їх близько один до одного.
4
Посадіть саджанці в грунт. Полийте їх водою.
5
Регулярно доглядайте за садом. Якщо ви не живете на ділянці, вам необхідно буде приїжджати туди кожні вихідні.
6
Урожай продайте на ринку.
Зверніть увагу
Не чекайте швидких результатів. Дерево має зрости, набрати силу. Ви зможете збирати урожай тільки через 3-4 роки. Пам'ятайте про те, що дерево треба прищепити, інакше ягоди будуть дрібні і кислі.
Корисна порада
Необов'язково орендувати місце на базарі, займаючись торгівлею самостійно або наймаючи персонал. Також немає необхідності ризикувати, влаштовуючи на вулиці стихійний ринок. Зв'яжіться з перекупниками - вони у вас візьмуть ягоди за меншою ціною, ніж продають на базарі, однак у вас не буде при цьому витрат на оренду і наймання робітників.