Як зафіксувати фон. Як зробити фіксований фон.

Іноді задум дизайнера вимагає, щоб фонове зображення залишалося нерухомим при прокручуванні відвідувачем вмісту сторінки. Це можна зробити, змінивши за допомогою інструкцій мови CSS (Cascading Style Sheets - «каскадні таблиці стилів») використовувану за замовчуванням установку поведінки фону.
Інструкція
1
Додайте в веб-документ опис стилів для блоку body, що містить властивість background-attachment зі значенням fixed, і фон сторінки буде залишатися нерухомим при прокручуванні документа. Цей спосіб фіксації фону буде працювати у всіх браузерах, що підтримують будь-який з нині діючих CSS-стандартів, починаючи з версії 1.0. Крім значення fixed, для цієї властивості стандартами передбачені ще два варіанти - scroll і inherit. Якщо в описах стилів документа не вказано жодного значення для background-attachment, то за замовчуванням вважається, що воно встановлено в scroll. В цьому випадку фон буде переміщатися разом з прокруткою вмісту сторінки. Значення inherit вказує, що для властивості background-attachment цього елемента має бути використано те ж саме значення, що й для його батьківського елементу.
2
Доповніть тег потрібної сторінки атрибутом style і помістіть в нього опис стилів, що фіксує фон. Наприклад, це може виглядати так: . Можна тут же вказати і адреса фонового зображення: . Адреса та назва картинки (img/pic.gif") замініть вашими власними значеннями. Такий спосіб зручний тим, що потребує якнайменших змін в коді сторінки, однак частіше опис стилів виносять в окремий блок в заголовної частини документа або навіть в окремий файл.
3
Якщо хочете використовувати окремий CSS-блок з інструкціями для фіксації фону сторінки, то помістіть перед тегом вихідного коду, наприклад, такі рядки: .Не забудьте вказати правильне ім'я та адресу фонового зображення замість img/pic.gif".