Як підключити машинку автомат. встановити машинку автомат повіку.

Сучасні пральні машини- автомати коштують недешево, до того ж, їх власникам доводиться платити за доставку і установку. Втім, на останньому пункті цілком можна заощадити, підключивши машинку самостійно.
Вам знадобиться
  • пральна машина, яку ви збираєтеся підключити, комплектуючі, сифон, розгалужувач води.
Інструкція
1
Помістіть пральну машину на те місце, де ви будете її підключати і зніміть болти.
2
Зберіть і встановіть сифон. Зробити це досить просто, оскільки до всього сучасному обладнанню як імпортного, так і вітчизняного виробництва додаються докладні інструкції. Вам знадобиться сифон зі спеціальним відводом для пральної машини.
3
В розгалужувач води вставте прокладку, потім встановіть його між гнучким шлангом, який йде до змішувача і трубою з холодною водою. Перед тим як встановлювати розгалужувач, обов'язково перекрийте воду.
4
Відкрийте основний кран, щоб переконатися у відсутності течі. Якщо текти все ж є, трохи підтягніть гайку шланга або разветвителя.
5
Прикрутите до відведення шланг, призначений для забору води, який йде від пральної машини.
6
Відрегулюйте висоту зливного шланга. Він повинен знаходитися на висоті як мінімум 80 сантиметрів від підлоги.
7
Відрегулюйте положення пральної машини. Для цього на її поверхню покладіть рівень і підкручувати ніжки машини. Потім поверніть рівень перпендикулярно, повторіть настройку.
8
Покладіть в пральну машину стару футболку або будь-яку іншу непотрібну річ. Проведіть прання на найгарячішою програмі, щоб автомат промив свої нутрощі.
Зверніть увагу
Площа, на якій ви будете розміщувати пральну машину, а також ніжки автомата повинні бути сухими, щоб машина не ковзала при віджиманні. На м'якому статевому покритті встановлювати машину не рекомендується, так як під час віджиму зазвичай відбувається вібрація.
Корисна порада
Пральну машину бажано встановити в кутку приміщення - саме там найбільша стійкість підлоги.