Як змінити масштаб робочого столу. Як змінити параметри на робочому столі.

Якщо перед вами виникла необхідність у зміні масштабу відображуваних об'єктів на робочому столі, ви можете виконати це, скориставшись відповідним інтерфейсом операційної системи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Розширення екрану відповідає за чіткість відображення об'єктів на робочому столі. Якщо ви збільшите даний параметр, графічні елементи будуть більш чіткими і меншими в розмірах. Якщо ви зменшите його, об'єкти на екрані будуть відображатися більш великими і спотвореними. Дозвіл, що вимірюється в пікселях, також залежить від самого монітора і його параметрів. Кожен індивідуально для себе вирішує, при якій величині екрану працювати йому буде комфортніше.
2
Щоб змінити параметри робочого столу (в тому числі і дозвіл екрана), клацніть правою кнопкою миші на будь незайнятої його області і виберіть пункт «Властивості» (рис. 1) .
3
У вікні «Властивості: Екран» відкрийте вкладку «Параметри». За допомогою повзунка в розділі «Дозвіл екрану» виставите потрібні вам цифри і підтвердіть вибір, натиснувши кнопку «ОК» (рис.2).
4
Змініть положення повзунка «Дозвіл екрану» лівіше, щоб зменшити цей параметр. В результаті розмір зображень і тексту, що відображається збільшиться. Також можна перемістити повзунок «Дозвіл екрану» правіше, для того щоб зменшити величину об'єктів на моніторі.
5
Виконайте дану операцію стільки разів, щоб можна було зрозуміти, який розмір екрану буде оптимальним саме для вас. Зазвичай для моніторів з розміром діагоналі 17 і 19 дюймів виставляється дозвіл 1280х1024. Майте на увазі, що плоскі монітори коректно працюють тільки з одним дозволом. Якщо поміняти стандартні налаштування відображення широкоформатного дисплея, то текст може виглядати розмитим.
6
Натисніть кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в сілу.После появи діалогового вікна «Параметри монітора» (Мал. 3), зверніть увагу на екран. Якщо результат зміни налаштувань дисплея влаштовує вас, натисніть кнопку «Так». В іншому випадку, натисніть кнопку «Ні» і поверніться, щоб встановити інші розміри відображення.