Як зняти фарбу з дверей.

Якщо ви вирішили оновити старі двері, найкращий спосіб - пофарбувати її свіжою фарбою. Після цього дверне полотно буде виглядати майже як нове. Зрозуміло, перед тим, як приступати до оновлення двері необхідно зняти шар старої фарби.
Вам знадобиться
  • вода, каустична сода, вівсяна мука, плоский шпатель, крючковідний трикутний скребок, трикутний шпатель (або верстат для гоління), засіб Уайт-спірит.
Інструкція
1
Налийте воду в окрему ємність, затії додайте каустичну соду. Необхідно взяти таку кількість соди, щоб вона перестала розчинятися у воді. При цьому суміш не повинна бути занадто густий.
2
У суміш, додайте вівсяну муку. У вас вийде своєрідна паста, яка ідеально підходить для усунення старої фарби з дверного полотна.
3
Пасту нанесіть на дверне полотно, приділивши особливу увагу тим місцям, де накладено самий товстий шар фарби. Залиште пасту на двері на деякий час, щоб почалася дія активних речовин. Ви побачите, що фарба на двері почне розм'якшуватися.
4
Коли фарба досить розм'якшиться, візьміть плоский шпатель і видаліть стару фарбу з рівної поверхні дверного полотна. Дійте обережно, не натискайте на скребок занадто сильно. Якщо двері дерев'яні, ведіть шпатель у напрямку волокон деревини, щоб не пошкодити їх.
5
Скориставшись крючковідним трикутним (або комбінованим) скребком, видаліть фарбу їх важкодоступних місць двері .
6
Видаліть фарбу їх заглиблень, якщо вони є на дверному полотні. Для цього використовуйте трикутний шпатель або звичайний бритва.
7
Видаливши всю стару фарбу, обробіть дверне полотно Уайт-спіритом і дайте йому висохнути.
Зверніть увагу
Якщо ви користуєтеся нагрівальними інструментами, необхідно бути дуже обережним, оскільки висока температура здатна пошкодити дерево і скла, якщо вони є в двері.
Корисна порада
Щоб видалити фарбу з дверей, можна також скористатися будівельним феном або паяльною лампою. Необхідно направити струмінь гарячого повітря на дверне полотно, фарба почне пузиритися, і ви зможете легко зняти її шпателем. Цей спосіб підходить тільки для дерев'яних дверей.