Як збільшити швидкість.

Певна категорія користувачів сильно засмучується, коли їх комп'ютер не справляється з поставленими завданнями. На швидкість роботи ПК впливає величезна кількість факторів, але одне залишається незмінним: її можна збільшити безліччю способів.
Інструкція
1
Давайте відразу усвідомимо один момент: кращий спосіб збільшити швидкість роботи комп'ютера - додати в нього нове обладнання або поміняти вже наявне. Багато хто починає модернізацію ПК з покупки оперативної пам'яті або процесора. Це не завжди вірно, тому що бувають ситуації, коли старий жорсткий диск сильно заважає швидкій обробці інформації.
2
Ми ж будемо акцентувати увагу саме на програмних методах прискорення комп'ютера. Почніть цей процес з настройки жорсткого диска. Відкрийте вікно, що містить список існуючих розділів. Перейдіть до властивостей будь-якого з них. Знайдіть внизу пункт «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску». Вимкніть цей параметр, прибравши галочку навпроти напису. Натисніть кнопку «Застосувати». Ця операція займе 2-3 хвилини.
3
Повторіть дії, описані в попередньому кроці, з усіма іншими розділами жорстких дисків. Швидкість обробки даних зросте приблизно на 15%.
4
Тепер приступимо до очищення реєстру. У цьому вам допоможе програма RegCleaner. Встановіть та запустіть її. Запустіть сканування реєстру - він займе 1-2 хвилини. Натисніть кнопку «Видалити» для позбавлення від зайвих записів у реєстрі.
5
Для більш детальної настройки операційної системи і збільшення продуктивності комп'ютера рекомендують використовувати спеціальні утиліти. Як приклад розглянемо програму Advanced System Care. Завантажити її ви можете з офіційного сайту виробника даного ПЗ www.iobit.com.
6
Встановіть і включіть вищеописану програму. Вона володіє колосальними можливостями, але нас цікавлять тільки деякі її аспекти. Відкрийте меню «Діагностика системи». Ви побачите чотири пункти. Включіть їх все і натисніть кнопку «Сканувати». Процес займе 5-6 хвилин. Натиснута вами кнопка змінить свою назву на «Ремонт». Натисніть її ще раз.
7
Відкрийте меню «Утиліти». Клікніть по значку з написом «Оперативна пам'ять». Перед вами з'явиться вікно, що відображає стан і ступінь завантаженості ОЗУ. Натисніть кнопку «Вперед» для вивільнення пам'яті, яка витрачається на незадіяні процеси і служби.