Як зробити пластилін.

Пластилін з'явився ще в 1899 р Англійський викладач на ім'я Вільям Харбатт створив його для того, щоб скульптури його учнів довгий час не висихали. У тому ж році він отримав на свій винахід патент і почав масовий випуск пластиліну. Раніше пластилін випускався тільки сірим, а зараз кольорів і відтінків хоч відбавляй.
Інструкція
1
На відміну від воску пластилін довгий час не сохне і не твердне. Крім того, пластилін під час роботи абсолютно не липне до рук як глина. Порівнюючи пластилін з керамікою, можна відзначити різноманіття його квітів. І до того ж, м'якість пластиліну можна регулювати. Щоб його розм'якшити достатньо невеликого підвищення температури (наприклад, занурення шматочка пластиліну в гарячу воду).
2
А тепер перейдемо до справи - до створення пластиліну в домашніх умовах. Нам необхідно для цього: 500 мл кип'яченої гарячої води, 400 г борошна, 200 г солі, столова ложка рослинної олії і порошок під назвою «alann», який можна знайти в аптеці.
3
Ретельно змішуємо за допомогою міксера в мисці порошок, борошно і сіль. Стежимо, щоб не було грудочок. Далі додаємо рослинного масла і наливаємо води. Знову перемішуємо і додаємо харчової фарби будь-якого кольору за вашим вибором. Фарбу не шкодуємо, щоб колір пластиліну вийшов яскравим і насиченим. А діти, як відомо, люблять все яскраве. Тепер заважаємо суміш міксером до її остаточного загустіння. Далі нам потрібно пом'яти масу так само, як ми месім тісто. Тепер можна помістити наш пластилін в пакет або закриту банку і тримати там, поки не прийде час його використовувати. Це все. Творчих вам успіхів, друзі.