Як приклеїти плитку на стелю.

Обробка стелі плиткою додає його зовнішньому вигляду привабливість. Крім того, такий стеля виглядає багато. До того ж стеля , оформлений за допомогою спеціальної плитки, ідеально підкреслить то стильове рішення, яке використано для оформлення приміщення.
Вам знадобиться
  • стельова поверхню, плитка, шпатель, шпаклівка, клей, нитки, олівець, грунтовка.
Інструкція
1
Підготуйте стельову поверхню: очистіть стеля від побілки за допомогою шпателя, вирівняєте його шпаклівкою, а потім нанесіть шар грунтовки.
2
Натягніть по діагоналі кімнати дві нитки (тобто з'єднайте між собою протилежні кути) і в місці їх перетину намітьте на стелі точку. Ця точка стане центром, від якого почнеться поклейка плитки.
3
Проведіть через точку-середину діагоналей дві лінії, що з'єднують протилежні сторони кімнати. Таким чином, стельова поверхню приміщення розділена буде на чотири частини.
4
Нанесіть клей на виворітну сторону плитки. Наносити клей на плитку слід тоненьким суцільним шаром.
5
Приклейте першу плитку так, щоб її дві сторони розташовувалися уздовж намічених кордонів. Кожну наступну плитку клейте поруч, орієнтуючись на розмітку.
6
Поклен карниз, а після вологою губкою витрете місця, де виступив клей.
Зверніть увагу
Не слід розміщувати люстру з відкритою верхньою частиною на відстані менше 29 сантиметрів від обклеєній плиткою стельової поверхні, оскільки висока температура може стати причиною деформації плитки.
Корисна порада
Якщо люстра розташована в центрі кімнати, то проблем з просмикування електричних проводів крізь плитку не виникне. В цьому випадку рекомендується починати обклеювання стелі плиткою саме від люстри: розташуйте чотири плитки таким чином, щоб вони стосувалися між собою, а потім відріжте кінчики виступаючих через проводів кутів. Нерівно відрізані кути НЕ будуть видні, адже вони закриються стаканчиком люстри. Якщо ж люстра чи не знаходиться посеред кімнати, тобто зміщена в сторону, то починайте клеїти плитку з середини, а коли дійдете до люстри, виміряйте відстань від довколишньої приклеєною плитки до проводів. Відкладіть отриману величину на плитці і виріжте отвір. Обесточьте електропроводи, акуратненько проденьте їх в отвір і приклейте плитку.