Як відбілити синтетику. відбілювання синтетичних тканин.

Хороша господиня все прагне зробити ідеально: і в будинку у неї чисто, і всякої смакоти наготовлено, і всі речі перепрала да переглажени. Словом, все і всюди встигає. Але іноді в житті бувають і непередбачені обставини, наприклад, на улюбленій білій синтетичної кофтині НЕ відіпралася пляма. Чи можна врятувати цю річ?
Вам знадобиться
  • блузка, ємність, вода, відбілюючий засіб «Лілія», мило.
Інструкція
1
Заперіть пляма в теплій воді, використовуючи для цього мило.
2
Додайте в ємність з десятьма літрами теплої води (температура не повинна перевищувати п'ятдесяти градусів) дві повні столові ложки відбілюючого кошти. Гарненько його розмішайте.
3
Опустіть у розчин синтетичну блузку з плямою і залиште її там на п'ятнадцять хвилин.
4
Витягніть блузку і прополощіть в чистій воді.
5
З огляду на те, що волокна синтетичної тканини виробляють з нафтохімічних продуктів, вироби з такої тканини, якщо використовуються в чистому вигляді, як правило, не вимагають відбілювання. Інша справа, якщо синтетичні волокна суміщені з волокнами натурального походження (для прикладу - поліестер з бавовною). У цьому випадку без відбілювання не обійтися. Ідеальним засобом для відбілювання тканин з синтетичними і натуральними волокнами є пероксид водню. Ця речовина входить до складу Vanish, а також СМС. Зважаючи на це, використання даних відбілюючих засобів допоможе вам вирішити проблему пожовтіння тканини.
Зверніть увагу
Не використовуйте для відбілювання синтетичних речей хлорвміщуючі відбілюючі засоби! Це зруйнує тканину. Разом з тим, з часом синтетичні вироби білого кольору можуть пожовтіти, що є результатом фотохімічної реакції, яка протікає під впливом сонячних променів: така реакція, яка відбувається в синтетичних волокнах, служить свідченням того, що у волокнах тканини відбуваються активні процеси старіння. Якщо щось подібне відбувається з вашої улюбленої блузкою, не зневіряйтеся, можливо, не все так безнадійно. Замаскувати пожовтіння допоможуть засоби, призначені для прання, в основі яких знаходяться оптичні освітлювачі.