Як обробити лоджію.

Лоджія або балкон - це складова частина квартири, а значить облаштування цього приміщення слід приділити не меншу увагу, ніж іншим кімнатам. Тим більше, обробку лоджії можна виконати самостійно, не залучаючи для цього фахівців.
Вам знадобиться
  • брус або оцинкований профіль, саморізи, підкладки, утеплювач, фольга, листовий оздоблювальний матеріал, електричний кабель, цемент, плитка.
Інструкція
1
Вирівняти стіни і стельову поверхню лоджії. Для цього прикріпіть до стінових поверхнях і стелі бруски на відстані 60 сантиметрів один від одного, використовуючи при цьому підкладки різної товщини.
2
На напрямні прикріпіть фольгований шар утеплювача. Це дозволить між внутрішньою обробкою і стінами створити повітряний зазор.
3
Оштукатурьте екструдований пінополістирол і поталу зверху на нього листовий обробний матеріал.
4
Залийте поверх статевих плит армовану стяжку. Її товщина повинна бути не менше 50 міліметрів. Поверх стяжки укладете електричний кабель для системи «тепла підлога», закріпивши монтажною стрічкою.
5
Покладіть на електричний кабель шар термоізоляційного і гідроізоляційного матеріалу. Зверху залийте шар стібки, товщина якої повинна бути не менше п'яти сантиметрів. Цей шар стяжки буде виконувати роль «акумулятора тепла», розподіляючи нагрів по всій поверхні підлоги даного приміщення.
6
Постеліть плитку на підлогу або покрийте його іншим оздоблювальним матеріалом.
Зверніть увагу
Ні в якому разі для утеплення підлоги на лоджії не виводьте в це приміщення центральне опалення. Це суворо заборонено чинними будівельними нормами.
Корисна порада
При виборі оздоблювального матеріалу для лоджії слід приділити увагу не тільки його зовнішньому вигляду, але й захищеності даного обробного матеріалу від вигорання. Матеріал, коефіцієнт теплопровідності якого трохи більше 0,3 Вт/(м * ° С), ідеально підійде для обробки лоджій, розташованих на північній або східній стороні. Якщо ж показник теплопровідності високий, то цей обробний матеріалу якнайкраще підійде для обробки лоджій, що виходять на захід або південь.