Як відлякати голубів. боротьба з голубами.

Безперечно, голуби - красиві птахи. Але симпатія до них різко може перерости в почуття обурення і бажання відлякати цих птахів, коли пернаті бешкетники починають пустувати, наприклад, гадити на балконі, фасади завдань, автомобілі і приносити інший шкоду.
Вам знадобиться
  • москітні сітки, пивні банки, струни-розтяжки, електричні підкладки, відлякувачі.
Інструкція
1
Максимально ізолюйте балкон або інше напівзакрите приміщення від зовнішнього середовища. У цьому допоможуть москітні сітки або шторки, що створюють свого роду бар'єр для голубів . Всередину потрапити пташки вже не зможуть.
2
Встановіть на карнизі балкону або будівлі, яка облюбували голуби, вигнуті голки або натягніть струни-розтяжки. Використовувати також можна спеціальні електричні підкладки, які б'ють струмом пташок, що сідають на карниз, всілякі сітки-пастки, липкі гелі та інше «зброя».
3
Виготовте з непотрібних CD-дисків або пивних банок саморобні відлякувачі голубів . Ці пернаті дуже бояться блискучі рухомі предмети, тому розвісивши свої вироби уздовж балкона, можна забути про проблему, яку завдавали голуби.
4
Придбайте спеціальні відлякувачі і встановіть їх на своєму балконі або автомобілі.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: боротьба з пернатими шкідниками, що поселилися на балконі, вимагає злагодженості дій від усіх членів родини! Якщо хтось із членів сім'ї почне їх підгодовувати, то відучити птахів прилітати на балкон буде набагато складніше.
Корисна порада
Відлякування птахів - це завдання, для вирішення якої може знадобитися чимало часу. Можливо, з першої спроби все і не вийти, але головне - не впадати у відчай. Голуби - спостережні птиці, тому вони можуть помітити деякі хитрощі і обійти їх. Але як показує досвід, універсальним засобом боротьби з пернатими шкідниками залишаються відлякувачі, причому, вони бувають різні. Для боротьби з голубами можуть використовуватися проти присадні пристрої, водяні відлякувачі, ультразвукові та біоакустичні прилади, а також візуальні засоби захисту. Зверніться до фахівця, і він порадить найкращий варіант відлякувача для конкретно вашого випадку.