Як підключити до інтернету ноутбук, якщо один комп'ютер вже підключений. Як подключть вай фай через інший ноутбук який підключений до интеренету.

Створення локальної мережі з доступом в інтернет - процес неординарний. Зробити це можна кількома способами, тому кожен може підібрати для себе той варіант, який найбільш прийнятний у конкретній ситуації.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi адаптер, мережевий кабель.
Інструкція
1
Давайте почнемо з ситуації, в якій ноутбук з'єднаний з комп'ютером за допомогою кабелю. Це найбільш популярний варіант, який є найпростішим в налаштуванні.
2
Відкрийте список мережевих підключень на комп'ютері. Знайдіть мережу, яку утворює його з'єднання з ноутбук ом. Перейдіть до її властивостям. Відкрийте настройки протоколу TCP/IP. Якщо ви використовуєте операційну систему Windows Seven, то подібних протоколів буде два. Виберіть четверту версію, а не шосту.
3
Заповніть поле «IP-адреса». Введіть в нього числа 192.168.0.1. Краще не використовувати іншу адресу, тому що це може привести до відсутності стабільного доступу в інтернет з ноутбук а.
4
Збережіть настройки. Відкрийте властивості підключення до інтернету на комп'ютері. Знайдіть вкладку «Доступ» і клікніть по ній. Активуйте пункт, який відповідає за забезпечення доступу в мережі інтернет всіх комп'ютерів локальної мережі.
5
Увімкніть ноутбук . Відкрийте настройки, описані в третьому кроці. Введіть 192.168.0.2 в поле «IP-адреса». Тепер вам потрібно заповнити пункти «Основний шлюз» і «Бажаний сервер DNS». Введіть в них адресу комп'ютера. Збережіть налаштування.
6
Бувають випадки, коли неможливо здійснити кабельне з'єднання комп'ютера з ноутбук ом. В таких ситуаціях на допомогу приходять адаптери бездротового зв'язку. Придбайте один Wi-Fi адаптер. Краще використовувати пристрій, що працює з портом USB, так як його легше підключати.
7
Встановіть програмне забезпечення, що постачається в комплекті з Wi-Fi адаптером. Відкрийте меню управління бездротовими мережами. Натисніть кнопку «Додати» і клікніть по пункту «Створити мережу комп'ютер-комп'ютер». Задайте пароль і назву з'єднання. Збережіть налаштування.
8
Увімкніть ноутбук , активуйте пошук бездротових мереж і підключіться до комп'ютера. Проведіть настройки, описані в третьому, четвертому і п'ятому кроках.