Як отримати знижку в автосалоні. Як отримати знижку при покупці нового автомобіля.

Купити новий автомобіль за найбільш вигідною ціною на абсолютно законних підставах? І таке можливо. Якщо знати про всі акції та знижки, які проводять автосалони, то можна непогано заощадити при покупці машини.
Інструкція
1
Сезонні розпродажі не проходять повз автосалонів. У період з грудня по січень автомобілі поточного, а потім минулого року продаються зі значними знижками. Такі акції проводять офіційні дилери певних марок машин. Знижки в цей період можуть досягати до 100 тисяч рублів. І тут немає ніякого підступу. Справа в тому, що наприкінці року дилерам необхідно продати весь парк нереалізованих за рік автомобілів. Адже в новому році їм на зміну прийдуть машини вже з новим роком випуску. З цієї причини багато автомобілістів відкладають покупку, щоб придбати більш «свіжу» машину. Якщо ж рік випуску у вас не стоїть на першому місці в списку пріоритетів при покупці, то дочекайтеся сезонного зниження цін.
2
Знижки та акції можуть проводитися і до ювілею, і знаменним датам автоконцерну. В цей період автомобілі певної моделі можуть продаватися за спеціальними цінами або до покупки можуть робитися подарунки. Подарунками можуть бути і комплект гуми, і охоронна система, і килимки в салон. Вартість подарунка вимірюється кінцевою вартістю автомобіля. Чим дорожче комплектацію ви вибрали, тим цінніше подарунок вас очікує.
3
Акції по залученню клієнтів можуть поширюватися і на додаткові роботи. Наприклад, в певний період встановлюється пільгова ціна на ТО або норма-година робіт. За пільговою ціною можуть обслуговуватися, приміром, автомобілі старше трьох років. Можуть бути знижки на установку певної моделі сигналізації або іншого додаткового обладнання. Часто такі акції проводяться в якості реклами нового продукту, виду послуг або просування самого салону.
4
Більшість офіційних дилерів і великих автосалонів при першій покупці автомобіля, дарує своїм клієнтам дисконтні карти на знижку при подальшій купівлі. При кожній наступній покупці карта міняється на іншу, з більшою знижкою. Таку карту в більшості випадків можна передавати іншій особі. Так за допомогою друзів і родичів можна дійти до золотої або платинової картки з найбільшим номіналом знижки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DBYDGDYDN2A