Як підключити телевізор до відеокарти комп'ютера. Як підключити телевізор до комп'ютера одночасно.

Незважаючи на те, що певна категорія моніторів може підтримувати відео високої роздільної здатності, багато хто воліє дивитися улюблені фільми на телевізорі . Щоб не купувати дорогі програвачі або зовнішні жорсткі диски, можна підключити системний блок комп'ютера до телевізора.
Вам знадобиться
  • кабель DVI-HDMI.
Інструкція
1
Почніть з вибору роз'єму в телевізорі , до якого ви будете підключати відеокарту. Ні для кого не секрет, що існує аналоговий і цифровий відеосигнал. Для передачі першого типу призначені порти VGA, S-video і SCART, а для другого - DVI і HDMI. У відкритих ви можете зустріти всі ці роз'єми, крім SCART. Його відкинемо відразу.
2
У тій ситуації, коли мета підключення телевізора - це перегляд відео високої роздільної здатності, найрозумніше використовувати цифрові канали. Тобто залишається вибрати між HDMI і DVI портами. Справа в тому, що тільки нові відеоадаптери оснащені портом HDMI. Але існує спеціальний кабель-перехідник передачі цифрового сигналу DVI-HDMI.
3
З'єднайте телевізор з відеокартою комп'ютера за допомогою вищеописаного кабелю. Врахуйте, що можна використовувати кабель HDMI-HDMI і перехідник з DVI на HDMI. Увімкніть телевізор, відкрийте меню налаштувань і виберіть необхідний порт в якості основного джерела сигналу.
4
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся запуску операційної системи. Відкрийте панель управління. Перейдіть до меню «Оформлення та персоналізація». Виберіть пункт «Підключення до зовнішнього дисплею».
5
Перед вами з'явиться вікно із зображенням двох екранів у верхній частині. Подальші налаштування залежать від того, яку мету ви переслідуєте, підключаючи комп'ютер до телевізора.
6
Якщо ви плануєте переглядати відео на екрані телевізора і одночасно з цим працювати за комп'ютером, то виберіть пункт «Розширити екран». Запустіть відеоплеєр і перемістіть його вікно за межі монітора. Він повинен відобразитися на екрані телевізора.
7
Якщо ви хочете одночасно відтворити відео на обох екранах, то виберіть пункт «Дублювати ці екрани». Ця функція буде працювати тільки з відеокартами, що підтримують двоканальний режим.
Якщо ви хочете використовувати плазмовий телевізор як комп'ютерний монітор, то навчіться правильно підключати і налаштовувати обидва обладнання. Пам'ятайте про те, що для здійснення цього завдання потрібна наявність певних аксесуарів.
Вам знадобиться
  • - кабель DVI-HDMI.
Інструкція
1
Оберіть роз'єм в телевізорі, через який ви будете здійснювати підключення цього пристрою до відеокарти комп'ютера. Природно, краще використовувати цифрові канали передачі даних, тому що це дозволить забезпечити високу якість зображення. Зазвичай відеокарти комп'ютерів наділені роз'ємом DVI або HDMI, які здатні передавати цифровий сигнал. Знайдіть відповідний порт на корпусі телевізора. Канал DVI можна з'єднати з HDMI-портом при використанні спеціального кабелю.
2
Виконайте підключення відеокарти до телевізора. Цей процес можна здійснювати без виключення вищевказаних пристроїв. Відкрийте меню налаштувань плазмової панелі. Перейдіть до меню «Джерело сигналу» і вкажіть той порт, до якого ви підключили кабель.
3
Тепер налаштуйте відеокарту комп'ютера. Для цього можна використовувати стандартні можливості операційної системи Windows. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Оформлення та персоналізація». Знайдіть меню «Екран» і відкрийте пункт «Підключення до зовнішнього дисплею», розташований у цьому меню. Якщо у верхній частині вікна як і раніше відображається зображення одного монітора, то натисніть кнопку «Знайти» і почекайте, поки система визначить плазмовий телевізор.
4
Тепер клацніть по зображенню монітора або телевізора і активуйте параметр «Зробити цей екран основним». Після цього всі запущені програми будуть відкриватися на вибраному дисплеї. Активуйте функцію «Розширити цей екран». Область робочого столу буде збільшена за рахунок другого екрану.
5
Запустіть будь-яку програму, наприклад програвач відеофайлів. Перемістіть її за межі основного дисплея. Встановіть необхідний дозвіл для екрану телевізора, щоб прибрати чорні смуги, розташовані у верхній і нижній частині дисплея.