Як розтягнути кросівки. Як розтягнути тряпочние кросівки в довжину.

Купівля красивою і спортивного взуття доставляє багато радості, але іноді в гонитві за зовнішньою красою, ми забуваємо про те, що вона може не підійти. Що робити в такому випадку? Повернути покупку в магазин? Не поспішайте здавати кросівки назад - кілька простих порад допоможуть розтягнути кросівки і носити взуття із задоволенням.
Вам знадобиться
  • - спрей для розтяжки взуття;
  • - дерев'яна розтяжка;
  • - касторове масло;
  • - спирт або горілка.
Інструкція
1
Якщо не хочете ставити експерименти над новими кросівками і використовувати для розтяжки народні рецепти, то спеціально для вас практично в будь-якому взуттєвому магазині продаються професійні засоби - спреї. Як правило, вони представлені у великому асортименті і в різних цінових категоріях. Користуватися ними досить просто: струсіть балончик, нанесіть на внутрішню або зовнішню сторону кросівок і дочекайтеся повного висихання. Правда є один нюанс: ваші кросівки повинні бути зроблені з натуральної шкіри.
2
Якщо ваші кросівки НЕ шкіряні, то в цьому випадку вирішити проблему допоможе спеціальна дерев'яна розтяжка, яку необхідно вставити в кросівки на 24 години. Переваги такої розтяжки в тому, що вона регулюється по довжині і ширині, а значить дозволить розтягнути взуття в необхідних місцях.
3
Якщо ви не проти народних засобів, а у вашому будинку є касторове масло, то нанесіть 50 г на внутрішню поверхню кросівок і дочекайтеся повного вбирання. Якщо шкіра пом'якшилася, кросівки необхідно помити під водою і спробувати трохи в них походити.
4
Можна використовувати ще один народний рецепт. Рясно полийте кросівки горілкою або спиртом, надіньте на ноги товсті шкарпетки і ходите до тих пір, поки не відчуєте, що взуття розносилась.
5
Якщо жоден з перерахованих способів вам не підходить, то залишається один радикальний засіб - звернутися до взуттєвому майстру. В цьому випадку ви ризикуєте найменше, т.к. майстерність фахівця практично виключає деформацію взуття. Швець обробить вашу пару спеціальним розчином і посадить на дерев'яну вставку. За допомогою гвинтів взуття розтягується до необхідного розміру.
Зверніть увагу
Використовуйте касторове масло з обережністю, т.к. воно може надати шкірі непотрібний блиск і залишити специфічний запах.