Як визначити драйвер звукової карти. Як визначити звукові драйвера.

На жаль, установкою операційної системи не закінчується настройка комп'ютера, необхідна для його стабільної роботи. Найчастіше доводиться встановлювати драйвери для деякого обладнання.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет, Sam Drivers.
Інструкція
1
Перше, що ви повинні зробити - це скористатися пошуком драйверів, вбудованим в операційну систему. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в властивості пункту «Мій комп'ютер». Відкрийте диспетчер пристроїв. Вивчіть список всього встановленого обладнання і знайдіть там звукову карту. Тому для неї не встановлений відповідний драйвер, вона буде позначена спеціальним знаком.
2
Клацніть правою кнопкою миші по назві звукового адаптера. Виберіть пункт «Оновити драйвери ». У наступному вікні клікніть по варіанту «Автоматичний пошук оновлених драйверів». Якщо потрібний драйвер буде знайдений, то натисніть кнопку «Встановити», якщо ні - далі.
3
Другий варіант визначення драйвера - самостійний пошук оного. З'ясуйте модель вашої звукової картки. Зазвичай вона написана на самій платі. Введіть в пошукову систему цю модель і допишіть слова «драйвер завантажити». Вивчіть запропоновані варіанти і скачайте необхідний пакет драйверів. Будьте уважні - не завантажуйте сумнівні файли.
4
Іноді ручний пошук не приносить ніяких плодів. У таких ситуаціях прийнято використовувати спеціальні програми. Вони являють собою величезну базу драйверів. Прикладом такої утиліти може послужити Sam Drivers.
5
Скачайте цю програму і запустіть її. Краще використовувати файл Runthis.exe. У вікні перейдіть до пункту «Установка драйверів». Програма автоматично просканує пристрої комп'ютера і проаналізує встановлені драйвери .
6
Оберіть ті пакети драйверів, які ви хотіли б встановити, наприклад, Sound Others. Натисніть кнопку «Виконати установку». Перезавантажте комп'ютер після завершення установки драйверів. Будьте обережні, використовуючи подібні програми. Може виникнути ситуація, в якій установка неперевіреного драйвера призведе до відмови обладнання.
Модель звукової карти треба знати для установки драйвера. Вона може бути як інтегрована в материнську плату, так і окремим пристроєм. Подивитися, який у вас звуковий адаптер, в будь-якій операційній системі Windows можна в диспетчері пристроїв.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Пуск» у лівому нижньому куті екрану.
2
Клацніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер» і в меню виберіть пункт «Властивості». На екрані відобразитися вікно «Система».
3
Зліва, на бічній панелі, натисніть на рядок «Диспетчер пристроїв». Windows попросить дозволу на його відкриття, натисніть «Ок». У випадку, якщо на вашому комп'ютері встановлений пароль адміністратора, введіть його.
4
Перед вами відобразитися консоль з переліком всього встановленого на комп'ютері устаткування.
5
Знайдіть розділ «Звукові, відео та ігрові пристрої» і клацніть значок «+» навпроти нього. Перед вами розгорнеться список звукових карт, встановлених на компьютере.Строка з назвою звукової карти виглядає так: «Realtek High Defenition Audio» .Для того, щоб подивитися докладні відомості про неї, натисніть правою кнопкою миші по її назві і виберіть пункт меню «Властивості» .
Корисна порада
Для зручного перегляду відомостей про обладнання комп'ютера можна встановити спеціальне програмне забезпечення, наприклад Everest.