Як полагодити стартер. Як полагодити ручний стартер.

Відмова стартера запускати двигун може статися через заїдання соленоїда втягує реле. Електромагнітна сила в даному випадку не в змозі подолати опір виниклої навантаження і перемістити Бендикс, щоб ввести його в зачеплення з вінцем маховика і провернути колінвал мотора. При виникненні зазначеної ситуації для аварійного запуску двигуна перемкніте дві товсті клеми на втягуючому реле при ввімкненому замку запалювання, і ви зможете самостійно дістатися до місця ремонту.
Вам знадобиться
  • - викрутки - 2шт.,
  • - набір дрібних гайкових ключів,
  • - пассатижи.
Інструкція
1
Найбільш частими причинами відмови стартера є несправності втягує реле, в тому числі заїдання соленоїда і утворення нагару на контактах, а також Бендикс, у якого через великі навантажень піддаються інтенсивному зносу муфта і ведуча шестерня. Набагато рідше здійснюється заміна опорних втулок якоря і щіток.
2
При виникненні будь-який з перерахованих несправностей стартер в обов'язковому порядку демонтується з двигуна для їх усунення. Зрозуміло, що бортова мережа автомобіля на даному етапі завчасно знеструмлена.
3
Для ремонту втягує реле зніміть його зі стартера . Це вийде зробити, якщо відкрутити два болти його кріплення і від'єднати шину обмоток статора від нижньої клеми. Потім виводите наконечник соленоїда із зачеплення з вилкою Бендикс.
4
Вийміть електромагнітний сердечник. Огляньте його на предмет виявлення на його поверхні задирок. Якщо такі є, то їх усунення проводиться методом шліфування дрібним наждачним папером, у якій розмір зернистості абразивного матеріалу ближче «нульового». Внутрішня частина поверхні електромагнітної котушки відновлюється таким же способом, як описано вище, але наждачний папір в даному випадку накручується на круглу палицю відповідного розміру.
5
Для відновлення контактної групи втягує реле розвальцьо задню кришку і відпаяти проводок, приєднаний до електромагніту. Зніміть стопорну скобу з великого мідного диска, зніміть його, переверніть і встановіть назад. Ззаду кришки, виготовленої з діелектричного матеріалу, ключем на 13 мм відкрутите дві зграї кріплення мідних болтів. Поверніть їх на 180 градусів навколо своєї осі і затягніть в такому положенні.
6
В результаті проведеного ремонту стартер не буде більше підносити «сюрпризи» своєму власникові і прослужить ще довгий час.