Як підключити батарею.

Постійно зростаючі ціни на послуги ЖКГ змушують підприємливих громадян переходити на альтернативні джерела відновлюваної енергії. Одним з варіантів, яким вже з успіхом користуються в багатьох країнах, є отримання електрики від сонячних променів. Простий пристрій у вигляді батареї на даху істотно полегшує життя людини.
Вам знадобиться
  • - сонячна батарея.
Інструкція
1
Життя сучасної людини немислима без електричної енергії, завдяки якій функціонують різні види зв'язку, працюють телевізори та інші побутові прилади. А життя при каганці неможливо навіть уявити. І якщо на планеті Земля для виробництва електроенергії людство набудували безліч різних генеруючих станцій, то її отримання в умовах космосу відбувається виключно за рахунок установок сонячних батарей. На орбіті живуть повним життям екіпажі, без перебоїв працюють різні пристрої, що споживають електроенергію.
2
Космічні технології проникли і в наше життя. Наприклад, в заміському будинку або на дачі, розташованій в сільській місцевості, ідеальним рішенням, абсолютно безпечним у всіх відносинах, для отримання електроенергії стане установка сонячної батареї.
3
Для її розміщення вибирається місце, максимально освітлюване сонцем протягом дня, бажано на південній стороні ділянки. Батарею можна закріпити на даху або окремо опорі.
4
Кронштейн кріплення по можливості обладнується поворотно-похилим механізмом, завдяки якому джерело енергії експлуатується з максимальною віддачею. Так як ККД пристрою знаходиться в прямій залежності від кута падіння сонячних променів на фотоелементи панелі, ідеальним вважається прямий кут.
5
Для автоматизації процесу перетворення сонячного світла в електрику вона підключається за допомогою кабелю з низьким опором через контролер до гелієвим акумуляторам, а для вироблення змінного струму напругою 220 вольт, призначеного для харчування побутового обладнання застосовується перетворювач (конвертер).
6
Сонячна батарея не вимагає постійного втручання з боку власника. Обслуговування її зводиться до періодичного очищення панелі від пилу та інших забруднень.