Як поміняти атрибути файлу. Як змінити атрибути файлу.

В будь-який з нині існуючих операційних систем існує таке поняття, як атрибути файлу. Атрибути належати не тільки папках, але і файлу м. Для зміни інформації про фото часто доводиться вдаватися до атрибутів, наприклад, при зміні дати створення файлу або повного його редагування.
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Attribute Changer.
Інструкція
1
Більшість операцій з атрибутами можливо робити стандартними засобами операційної системи, але при виникненні збою в файлової системі або появі необхідності більш глибокого зміни атрибутів файлу можна скористатися спеціальними програмами. На даний момент таких програм існує велика кількість. Умовно їх можна поділити на платні і безкоштовні, прості в роботі і багатофункціональні. А яку саме програму вибрати - це справа смаку.
2
За допомогою цієї програми ви можете змінити властивості файлів або папок, а також будь-який атрибут файлу, включаючи час створення і його зміни. Attribute Changer інтегрується в контекстне меню Провідника, дія цієї програми можна побачити при натисканні правою кнопкою миші на будь-якому об'єкті. Після натискання правою кнопкою миші в контекстному меню необхідно вибрати пункт Change attributes (змінити атрибути ). Ця дія застосовується не тільки до одному файлу або каталогу, якщо ви виділите групу файлів або кілька папок, можна вчинити теж дія, яке було описано вище.
3
У вікні, ви побачите 6 вкладок, за назвою яких можна визначити дію кожної з них. На першій вкладці Folder Attrubutes ви можете змінити атрибути папок. У верхній частині цієї вкладки показується число виділених папок. Щоб задати деякі атрибути вкладених папок, необхідно поставити позначку навпроти Recurse folders. Всі пункти, які йтимуть після напису Change attributes, призначені для зміни атрибутів.
4
На наступній вкладці File Attributes можна змінити атрибути файлів. Кожна файлова система передбачає наявність певних атрибутів. В операційній системі Windows існує 2 основних файлових системи: FAT32 і NTFS. Для FAT32 доступні до зміни 4 файлових атрибута: - read-only (тільки для читання); - archive (архівний); - hidden (прихований); - system (системний) .Для NTFS додається ще 2 додаткових атрибута: - compress (стиснення) ; - index (індексація) .Якщо ви хочете змінити дату або час створення файлу, звертайтесь до кроків Set Date to (встановити дату), а також Set Time to (встановити час).
5
Зміна атрибутів файлів і папок ви зробили, але залишилися ще 4 вкладки, призначення яких ви не знаєте. Для простої зміни атрибутів вам необхідно знати, як користуватися першими двома вкладками. Наступні вкладки містять більш складні елементи, наприклад, створення додаткових умов для файлів і папок, відображення повних імен файлів, атрибути яких змінюються в даний момент і т.д.
Зверніть увагу
Але все це працювало тільки для одного атрибута, а необхідно поміняти стиль тексту у всіх наявних блоків в кресленні. Чи не могли б ви покроково описати процедуру?
Корисна порада
Тема: Total Commander - як змінити атрибути? Прошу пояснити, як міняти атрибути в даній програмі. Файли/ізменітьатрібути, далі виводиться вікно - зміна атрибутів ... Re: Total Commander - як змінити атрибути? Спасибі за відповідь, на жаль ясності він не приніс, з цією інфою я знаком небагато: Потрібен відповідь, як для дебіла, наприклад: ... щоб задати права 755, слід встановити галочки в наступних вікнах ...
Стандартними засобами Windows можна змінити лише деякі властивості файлів, наприклад, дозволити редагування і видалення. Щоб змінити дату створення, доводиться використовувати сторонні програми або нестандартні прийоми Windows.

Як приховати файл

Стандартними засобами Windows ви можете приховати створений вами файл від перегляду і заборонити його редагування. Для цього клацніть по його значку правою кнопкою миші, вибирайте команду «Властивості» і у вкладці «Загальні» вікна властивостей відзначте прапорцями атрибути «Тільки читання» і «Прихований». Потім зайдіть в меню «Сервис» і відзначте пункт «Властивості папки». У вкладці «Вид» знайдіть у списку додаткових параметрів пункт «Приховані папки та файли» і встановіть для нього значення «Не показувати». Для підтвердження натисніть ОК. Щоб відновити видимість файлу, зніміть прапорець з атрибута «Прихований».

Як змінити властивості файлу

Ви можете змінити тільки деякі дані у властивостях файлу. Якщо у вас встановлена Windows XP, в вікні властивостей перейдіть у вкладку «Зведення» і натисніть «Додатково». Клацніть мишкою в розділі «Значення» навпроти властивості, яке хочете змінити. Якщо редагування дозволене, з'явиться порожнє поле, обведене рамкой.Для зміни властивості файлу в Windows 7 в вікні властивостей перейдіть у вкладку «Докладно» і дійте, як описано вище.

Як змінити дату створення файлу

Щоб дізнатися дату створення файлу, клацніть правою кнопкою по його значку і вибирайте команду «Властивості». У вкладці «Загальні» подані основні відомості про фото, в тому числі, і дата створення. Змінити цей параметр стандартними засобами Windows не вийде, але можна використовувати нестандартні прийоми. Клікніть двічі по годинах в треї (правий нижній кут екрану) і встановіть дату і час, на які хочете змінити реальні дані файлу. Відкрийте файл підходящим редактором (для текстових файлів підійде Word, для графічних - Paint або Photoshop) і збережіть його під своїм іменем. Тепер у властивостях файлу буде відображатися потрібна вам дата створення. Можна використовувати сторонні програми для зміни атрибутів файлу, наприклад, файловий менеджер Total Commander. Запустіть TC і знайдіть в провіднику файл, відомості про який хочете змінити. В меню «Файли» клацніть пункт «Змінити атрибути» і в новому вікні поставте прапорець біля пункту "Зміна дати/часу». Потім відзначте прапорцем пункт «Використовувати плагіни». В поле «Плагін» має бути значення tc. В поле «Властивість» розкрийте список, що випадає і вибирайте пункт «Дата створення». В поле "Значення" введіть потрібну дату і натисніть ОК. Для правдоподібності коригування натисніть «Додати атрибут» і в списку властивостей виберіть «Дата модифікації». Введіть дату пізнішу, ніж дата созданія.В цьому ж вікні можна заборонити редагування файлу і зробити його прихованим. Для цього відзначте галочками пункти «Тільки для читання» і «Прихований».