Як порахувати масу.

Для того щоб порахувати масу , виміряйте силу, яка діє на тіло і розрахуйте його прискорення, потім поділіть значення сили на прискорення і отримаєте масу . Якщо є еталонне значення маси, змусьте тіла взаємодіяти і по відповідній пропорції знайдіть масу . Щоб визначити масу тіла, порівняйте її з еталонною масою за допомогою важільних терезів.
Вам знадобиться
 • динамометр, спідометр, дві однакові візки, важільні терези з набором гирьок.
Інструкція
1
Вимірювання маси тіла за допомогою дінамометраВозьміте тіло і підвісьте його на звичайний пружинний динамометр. Отримане значення сили, виміряний в Ньютона, поділіть на 9,81 (значення прискорення вільного падіння). В результаті отримаєте масу тіла в кілограмах. Якщо тіло починає рухатися зі стану спокою, виміряйте за допомогою динамометра силу, яка на нього діє, потім виміряйте довжину шляху, яку воно пройшло і кінцеву швидкість. Силу помножте на відстань в метрах, на число 2, а отриманий результат поділіть на значення кінцевої швидкості, зведене в другу ступінь. Отримайте масу тіла в кілограмах.
2
Вимірювання маси тіла через взаємодію з еталономДля цього візьміть дві однакові візки відомої маси. Потім тіло, маса якого вимірюється, помістіть на одній з візків. Стягніть ниткою пружну металеву смугу, щоб вона нагадувала за формою підкову і помістіть її між візками. Встановіть візки на гладкій горизонтальній поверхні і перепаліте нитка, яка закріплювала сталеву смугу. Вона розпрямиться, привівши візки в рух. Виміряйте відстань, пройдену кожної з візків. Потім відстань, пройдену завантаженої візком, помножте на масу порожній візки, отримане число поділіть на відстань, пройдену порожній візком. Від отриманого результату відніміть масу порожній візки - це і буде маса вантажу.
3
Вимірювання маси весаміВозьміте ваги важелів і уравновесьте їх за допомогою регулюючих гайок. Потім покладіть тіло на одну з чаш терезів і навантажуючи другу чашу гирьками з відомою масою, добийтеся того, щоб ваги знову зрівноважилися. Склавши маси гирьок, отримаєте масу тіла. В інших видах ваг просто покладіть тіло на їх платформу і на шкалі або дисплеї побачите його масу .
Розрахунок податку на додану вартість проводиться відповідно до податкового законодавства Російської Федерації. Для того щоб вважати пдв, слід спочатку визначити податкову ставку.

Нуль відсотків стягується в ході реалізації:

 1. експортної продукції, а також продукції, що підпадає під митний режим вільної митної зони, за умови спрямування в податкову інспекцію документів, відповідно до статті 165 податкового кодексу Росії.
 2. Послуг або роботи, що відноситься до виготовлення та реалізації продукції, зазначеної в першому пункті.
 3. Послуг або роботи, пов'язаної з транспортуванням та перевезенням продукції.
 4. Послуг з перевезення багажу та пасажирів, якщо пункт призначення або відправлення знаходяться за межами РФ.
 5. Продукції, використовуваної в космосі.
 6. дорогоцінних металів, якщо їх видобуток проводилася з відходів та брухту металів, в яких містилися дорогоцінні метали.
 7. Продукції, роботи або послуг , що надаються для зарубіжних дипломатів та членів їх родини.

Десять відсотків стягується в ході реалізації:

 1. Продукції для продовольства за переліком пп. 1 п. 2 ст. 164 податкового кодексу РФ.
 2. Дитячих товарів за встановленим переліком.
 3. Періодичного друкованого видання, крім рекламних та еротичних видань.
 4. Медикаментів російського та іноземного виробництва за встановленим переліком.

Види товарів, перераховані в цьому пункті, згідно загальноросійському класифікатору товарів, а також номенклатурі товарів зовнішньоекономічної діяльності, встановлюються Урядом Російської Федераціі.Счітать пдв за податковою ставкою вісімнадцять відсотків слід у випадках, не перелічених у першому, другому і четвертому пунктах податкового кодексу Россіі.Расчет ставки податку проводиться як процентне відношення ставки, встановленої НК РФ, до податкової базі, взятої за сто і збільшеною на розмір ставки податку 164 статті НК РФ:

 1. Отримання грошових коштів від оплати послуг, товарів і робіт , встановлених податковим кодексом РФ.
 2. Оплата або часткова оплата поставки продукції, передачі права на майно, встановлених НК РФ.
 3. Утримання податку податковими агентами згідно 161 статті НК РФ, в ході продажу майна, що купується на стороні і стягнутого з податком згідно 154 статті НК РФ.
 4. У ході продажу сільськогосподарських товарів згідно 154 статті НК РФ.
 5. В ході продажу автомобілів згідно 154 статті НК РФ.