Як пофарбувати чорне волосся.

Жінка завжди хотіла бути цікавою, привабливою для чоловіків. Якщо її обранець любить блондинок, стане блондинкою, якщо потрібна брюнетка, то буде брюнеткою. Адже сьогодні є для цього всі можливості. Але треба пам'ятати, що регулярне фарбування приносить шкоди волоссю, значить, їм буде необхідно лікування і додатковий догляд.
Інструкція
1
Найскладніше фарбувати темні волосся в більш світлі тони. Тому фахівці радять перед фарбуванням та тонуванням позбутися від чорного пігменту, незалежно від того, натуральний він або штучний. Існує кілька варіантів. Треба у волосся зруйнувати пігмент, це дає можливість пізніше їх забарвити в колір світліший. Зніміть фарбу з волосся і подкорректируйте колір.
2
Розпушите лускатий шар волосся за допомогою реагентів, це допоможе змити чорну фарбу, або обесцветьте волосся , це призведе до повного руйнування пігмента.Остановімся на більш безпечному способі.
3
Брюнетку в блондинку з одного разу перефарбувати неможливо. Волосся після першого знебарвлення можуть стати світліше, але колір буде дуже нерівномірний. Якщо освітлювати перекисом водню, то волосся можна просто спалити. Якщо скористатися блондірующей смивкой для волосся, то вони придбають рудувато - червоний відтінок.
4
Відтінок залежить від того скільки рудого пігменту міститься у волоссі. У світло волосся х - пігменту менше, у рудих - вже більше, а переважна кількість пігменту у людей з чорним волоссям. Позбутися його дуже складно, але можна. Просто потрібно кілька сеансів.
5
В ідеалі міняти колір пофарбованих потрібно тоді, коли відросте натуральні волосся . Але цей спосіб для терплячих. Прийнятний, але дорогий варіант - зробити кислотну змивку кольору. На відміну від перекису вона дбайливіше зі стовбура волоса вимиває пігмент. Якщо ви хочете надати волоссю шоколадний, темно - горіховий відтінок, що не застосовуйте змивку багаторазово. У салоні змийте колір і тиждень дайте волоссю відпочити.
6
Під час відпочинку від цієї процедури користуйтеся тонуючими засобами, які додадуть волоссю більш пристойний колір.
7
Потім виберіть колір світліше на один або два тони, ніж вам потрібно. Після змивки волосся краще вбирають в себе фарбувальні пігменти, тому тон буде більш насичений, ніж ви очікуєте. Коли підете в салон виберіть майстра, який вже робив змивку чорної фарби, так як процедура ця дуже складна і потрібен хороший фахівець.
Експериментувати з кольором волосся жінки навчилися вже досить давно. Змінивши колір волосся, можна кардинально змінити свій імідж і образ в цілому. Найпростіше провести забарвлення волосся в салоні, особливо якщо ваші волосся темні, а ви хочете їх освітлити або повністю поміняти відтінок. Але це можна зробити і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Для початку виберіть колір. Пам'ятайте, що в тому випадку, якщо ви хочете пофарбувати темні волосся , ви зможете домогтися лише додання волоссю деякого відтінку. Якщо ж ви хочете кардинально змінити колір волосся, темні волосся спочатку необхідно буде знебарвити.
2
Всього існує кілька видів фарбування: - Освітлення передбачає легке зміна тону волосся на один або декілька тонів. Волосся стає світліше. Зазвичай після освітлення колір виходить досить естественний.- При знебарвленні відбувається повне руйнування пігменту у волоссі. Це вища стадія освітлення, волосся повністю втрачають цвет.- При фарбуванні волосся набувають новий колір, інтенсивність якого залежатиме від натурального кольору волосся.- Мелірування та колорування припускають фарбування деяких пасом світлим або різнокольоровими оттенкамі.Ітак, виберіть той вид фарбування, який вам необхідний. Якщо ви хочете перетворити темні волосся в червоні, то спочатку вам доведеться їх освітлити.
3
Підберіть фарбу, відповідну вашому типу волосся. Вибір засобу для фарбування залежить від структури та натурального кольору вашого волосся. У тому випадку, якщо ваші волосся слабкі і тонкі, вам підійде фарба з відновлюючий ефект.
4
Перш ніж проводити фарбування волосся, протестуйте на невеликій непомітній ділянці шкіри барвник - чи не викличе він алергічної реакції.
5
Перед фарбуванням шкіру на лобі, на шиї у лінії росту волосся і скрізь, де може випадково потрапити барвник, змастити жирним кремом. Це необхідно, щоб потрапила фарба не офарбила шкіру і не викликала роздратування. При фарбуванні обов'язково використовуйте рукавички - шкіра рук може сильно змінити колір, руки ви після цього ще довго нічим не відмиєте, крім того, фарба може викликати сильне роздратування при такому великому і тривалому контакті зі шкірою.
6
Переконайтеся, що всі інструменти для фарбування абсолютно чисті - будь-яке забруднення може викликати окисну реакцію. Ні в якому разі не використовуйте металеві інструменти - фарба окислить їх. Використовуйте керамічні, скляні або пластикові інструменти.
7
Швидко і рівномірно розподіліть фарбу по волоссю. Профарбовують дуже ретельно, особливо якщо ви освітлює темні волосся .
8
Дотримуйтесь час витримки фарби, вказане в інструкції. Після того, як пройде необхідний час, змийте фарбу. Якщо в набір входили ще якісь додаткові кошти, то скористайтеся ними.