Як поміняти поршневі кільця. Як поміняти поршня і кільця на карбюраторної дев'ятці.

Компресійні кільця призначені для запобігання прориву газів з камери згоряння в картер. Заміна поршневих кілець необхідна при появі синього кольору у вихлопних газах, падінні потужності, зниженні компресії, підвищеному угарі масла.
Інструкція
1
Для початку злийте охолоджуючу рідину і зніміть трос педалі акселератора з дросельного вузла. Акуратно від'єднайте трос від ресивера, відкрутивши болти кріплення. Зніміть захист ременя газорозподільного механізму, злегка ослабте хомути і приберіть шланги дросельного вузла.
2
Приберіть з кришки клапанів шланг, за допомогою якого здійснюється підведення картерних газів. Після цього відкрутіть з даною кришки гайки і зніміть її. Від'єднайте провід маси двигуна, якщо він знаходиться на голівці блоку. Візьміть ключі на 17 мм і відкрутіть паливні магістралі. Акуратно позначте їх різними кольорами, щоб потім не сплутати їх місце розташування при збірці.
3
Відкрутіть кріплення термостата і посуньте його в бік, якщо це вам дозволяють зробити шланги. В іншому випадку відкрутіть хомути і приберіть шланги з термостата. Від'єднайте датчик положення дросельної заслінки і регулятор холостого ходу. Зніміть натяжна ролик і приберіть ремінь ГРМ.
4
Відверніть кріплення шківа розподільного валу і зніміть його. Уважно стежте за тим, щоб не втратити шпонку. Залізьте під машину і відверніть кріплення приймальної труби до колектора. Вимкніть роз'єми датчиків рівня масла і положення колінчастого валу.
5
Від'єднайте болти кріплення головки і зніміть її. Відкрутіть пробку на піддоні і злийте масло, після чого від'єднайте захист маховика, і зніміть піддон. Знайдіть кришку шатуна і вийміть її. Виштовхніть поршні з шатуном вгору і очистіть їх від нагару, заодно подивіться маркування, згідно з якою придбайте нові кільця .
6
Вставте кільця в циліндр і подгоните їх. Встановіть поршень в той же циліндр, звідки і зняли його. Поставте кришки на шатуни і затягніть їх. Зберіть все в зворотній послідовності, не забуваючи про помітки при установці ременя ГРМ.