Як перевести гроші в Білорусію. поштовий переказ грошей в Білорусію скільки коштує.

В даний час існує безліч систем миттєвих грошових переказів по всьому світу. Гроші можна відправити також поштовим переказом. Різниця полягає лише по швидкості і вартості доставки відповідних грошових знаків. Відправити в Білорусь переклад можна через відділення банків, які безпосередньо співпрацюють з системою, за винятком поштових переказів.
Інструкція
1
Для відправки грошових коштів спочатку поміняйте гроші на білоруську валюту переказу. Правильно заповніть бланк на переклад. Як правило, співробітник банку може зробити це самостійно. Для цього надайте свій паспорт, повідомте суму грошового переказу, паспортні дані, прізвище, ім'я та по батькові, а також адреса одержувача і ваш номер телефону. Будьте уважні, вписуючи персональні дані одержувача, щоб не допустити помилки. В іншому випадку, за наявності хоча б однієї помилки в цифрі або букві, банк вправі відмовити у видачі грошових коштів, а вам доведеться писати заяву на відгук грошей назад і проводити процедуру перекладу спочатку. Деякі системи грошових переказів можуть запросити контрольне запитання для одержувача, з метою додаткової безпеки.
2
Після заповнення бланка ви отримаєте квитанцію з індивідуальним номером-кодом, який присвоюється даному грошовому переказу і становить від 8 до 10 цифр. Вам залишається тільки повідомити вказаний номер получателю.Обично, пункти видачі переказів у великих міжнародних системах розташовані навіть в аеропортах. Все ж, уточніть заздалегідь наявність пунктів видачі переказів по вибраній вами системі.
3
Одержувач може прийти до представництва грошових переказів або у відділення банку вже через одну годину з моменту вчинення вами перекладу. Одержувачу необхідно мати при собі паспорт або інший документом, що засвідчує його особу. Далі одержувачу слід назвати унікальний номер-код цього грошового переказу і свої дані, а також, якщо буде потрібно, відповісти на контрольний вопрос.Обязанность по сплаті комісії за переказ несе відправник.
Зверніть увагу
Переклад коштів в Білорусію. Наш портал призначений для тих, хто планує перевести гроші в Білорусію з мінімальними втратами. Щоб вигідно здійснювати грошові перекази в Білорусію або отримати переказ грошових коштів з Білорусії зателефонуйте 099 265 97 23 Наші фахівці зв'яжуться з Вами і повідомлять яку платіжну систему найбільш вигідно використовувати у вашому випадку.
Корисна порада
Щоб перевести гроші за кордон потрібно враховувати поширеність даної системи грошових переказів в країну. Вірменія, Україна, Білорусія, Казахстан, Таджикистан і пр. Країни ближнього зарубіжжя наповнені філіями цих компаній, а також не варто забувати про таку послугу, як поштові перекази, гроші поштою можливо приходять не так швидко як, наприклад, в Western Union, але зате переказ коштів завжди є, де отримати.