Як розважити гостей іграми.

Будь-яке торжество, яким би важливим воно не було, перетвориться в звичайні посиденьки, якщо господарі подбають тільки про частування, а не про дійсну організації свята. Щоб гостям надовго запам'яталося майбутній захід, чітко продумайте план його проведення. Включіть в план гри, якими будете розважати присутніх.
Інструкція
1
Чергуйте застілля і розваги, щоб гостям не було нудно. Для будь-якого свята підійдуть жартівливі тости, придумані в процесі гри. Можна скласти колективне побажання. Ви говорите строчку, далі сидить з вами вимовляє другу і т.д. Цікавіше і веселіше буде, якщо гості не просто скажуть побажання, а придумають риму.
2
Запропонуйте гру «Вгадай слово». Гості повинні поділитися на дві команди. Від кожної з них до ведучого підходять по одній людині. Ведучий каже їм різні слова, які інші учасники чути не должни.Затем гравці повертаються в команди і за допомогою невербальних засобів (жестів, міміки) намагаються пояснити слово. За кожне вгадати слово дається жетон. Перемагає команда, яка набере більше балів. Почати гру краще з простих слів.
3
Наступним універсальним розвагою може стати гра «Фанти». Варіантів її багато. Гості, що сидять з одного боку столу, витягають з коробочки фант, на якому написана перша частина побажання. Другу частину дістає з іншого коробочки другий гість, що сидить на протилежному боці. Побажання можуть вийти найнесподіванішими.
4
Альтернатива застільним пісням - гра «Вгадай мелодію». Знову запропонуйте гостям розділитися на дві команди, але вже по-іншому (за статевою або віковою ознакою). Включайте мелодії почергово для кожної команди. Якщо учасники не вгадали назву пісні, право відповіді переходить до сопернікам.За кожну правильну відповідь - бал. Можете запропонувати гостям і інший варіант гри. Попросіть учасників згадати пісні, в тексті яких присутні назви кольорів. Команди по-черзі повинні виконати декілька рядків з пісні.
5
Для танцювальної програми можете використовувати таку гру. Заздалегідь розріжте на дві частини стільки листівок, скільки пар гостей буде на святі. Складіть отримані частини на піднос або в коробку. Попросіть гостей витягнути по одній карточке.Затем присутні повинні знайти «другу половинку». Як тільки листівка складена, її господарі дарують один одному повільний танець. Ця гра - відмінний спосіб познайомити гостей . Придумувати розваги можете і під час заходу. Головне, щоб вони були доречні, а гостям було весело.
Корисна порада
Для активних учасників ігор можна підготувати символічні призи: цукерочку, брелок, невеликий сувенір і т.д.