Як пробігти 3 км.

«Хочеш бути здоровим - бігай! Хочеш бути красивим - бігай! Хочеш бути розумним - бігай! »- Знаменита фраза, що прийшла до нас з давньої Греції, абсолютно справедлива. Біг, без сумніву, допомагає підтримувати хорошу фізичну форму і покращує здоров'я. Для того щоб успішно пробігти 3 кілометри, потрібно тренуватися і готуватися.
Інструкція
1
Дистанція ця досить велика, здолати її відразу ж зможе не всякий. Перед тим як бігти 3 км, потрібно потренуватися. Починайте ранок з невеликою зарядки і пробіжки. Для початку буде достатньо пробігати 1 км в день. Це займе не надто багато часу, подолати таку дистанцію можна за 5-7 хвилин. Якщо у вас є велосипед, то він ідеально допоможе вам для підготовки до забігу. Проїжджайте щодня кілька кілометрів, і це допоможе вам накачати і підготувати ноги.
2
Головне в бігу - це, звичайно ж, дихання. Вдихати під час кросу потрібно через ніс, а видихати - через рот. Рекомендується робити вдих на кожні 2-3 бігових кроку, а потім видих на таку ж кількість кроків. Рот повинен бути злегка відкритий навіть на вдиху. Перед стартом потренуйте подих, поробіть глибокі вдихи і видихи протягом 30-60 секунд. Перед стартом можна пожувати м'ятну жуйку - це допоможе полегшити дихання.
3
Перед забігом потрібно бути в хорошій фізичній формі. Обов'язково виспіться! У вас має бути достатньо сил, тому вранці треба поснідати. Сніданок повинен бути досить легким, але при цьому калорійним. Найкраще поснідати кашею, звареною на молоці. Поїсти потрібно не пізніше, ніж за годину перед забігом, інакше бігти 3 км буде важко. Щоб не кололо в боці під час бігу, можна попити трохи солодкої води.
4
Перед бігом потрібна невелика розминка. Пострибайте, поприсідайте, потягніть м'язи ніг і рук. Розминка не повинна бути занадто напруженої та інтенсивної, інакше ви втомитеся. Але й не розминатися можна, інакше ви ризикуєте пошкодити м'язи.
5
Якщо на вулиці спекотно, обов'язково одягніть що-небудь на голову. Бігати під прямими сонячними променями дуже важко - можна отримати сонячний удар. Багатьом людям дуже допомагає музика. Сучасні плеєри мають невеликий розмір, їх легко взяти з собою на пробіжку. Поставте ту музику, під яку вам завжди хочеться танцювати і біжіть. Що стосується взуття, то краще бігти в кросівках, а не в кедах. Підошва кросівок краще повторює вигини стопи, тому на м'язи лягає менше навантаження.