Як відмити солярку. Як вивести пляму від саляркі.

Солярка досить широко використовується як в професійній сфері, так і в повсякденному житті. Найбільш затятими «споживачами» солярки є звичайно ж автомобілісти. Можна собі тільки уявити, з чим доводиться стикатися їхнім дружинам і матерям при пранні одягу, але більшість з них все-таки знає, як відмити солярку і не викинути річ в сміттєвий бак.
Інструкція
1
У побуті деякі господині, які віддають перевагу «бабусині методи», використовують солярку для позбавлення від іржі. Але чому ж відмити саму солярку ? Напевно багато потрапляли і в ситуацію, коли солярка потрапляла на одяг або взуття і виникало питання, як її відмити. Відіпрати плями солярки з одягу не так вже й складно, часто це можна зробити це в домашніх умовах. Спробуйте замочити тканину миючим засобом для посуду.
2
Скористайтеся знежирювачем відомих виробників.
3
Якщо ви посадили пляма на світлу тканину, його можна вивести за допомогою розчину нашатирного спирту і води. Пропорція має бути 1: 8.
4
Відмити солярку з вовняної тканини допоможе бензин, а з бавовняної - тепла вода і господарське мило.
5
У деяких випадках допомагає використання звичайного прального порошку.
6
Якщо ви забруднили одяг з делікатних тканин або просто не хочете возитися з плямами дому, зверніться в хімчистку. Вам обов'язково допоможуть. Тільки в цьому випадку необхідно враховувати, що попередньо пляма самостійно нічим виводити не можна.
7
З взуття змивати плями солярки не рекомендується. Краще просушіть взуття і залиште на свіжому повітрі, поки не вивітриться запах.
8
З будь-якій іншій поверхні солярку рекомендується змивати бензином або миючим засобом для посуду, яке добре видаляє жир.
9
Основна проблема солярки - запах. Вивести плями не становить великої праці, а от з запахом може боротися тільки час і провітрювання на вулиці, так як солярка є речовиною, якому потрібно багато часу для випаровування. Автолюбителям такий запах не перешкода, адже запах солярки і бензину - це запах справжнього автомобіліста. А ось домогосподаркам краще подумати, чи варто позбавлятися від іржі таким «неприємно пахне» способом.
З приходом зимових холодів власники дизельних автомобілів, як ніхто інший, дуже гостро відчувають на собі якість реалізованого в роздрібній мережі дизельного палива (солярки). Коли температура навколишнього повітря за одну ніч опуститься нижче +5 градусів, а в баку ще залишилася літня солярка, то вже може виникнути проблема ранкового запуску дизельного двигуна.
Вам знадобиться
  • депрессорной-диспергирующую присадку.
Інструкція
1
Одним з методів подолання сформованої ситуації - додавання в паливо депресорних-диспергуючих присадок, з метою зробити солярку з "літньою" - "зимову", яка не втрачає своїх властивостей і при температурі навколишнього повітря мінус 15 градусів морозу.
2
У багатьох торгових організаціях можна познайомитися з матеріалами рекламного характеру, пов'язаними з присадками, які, при додаванні в паливо, роблять річну солярку - зимової. У рекомендаціях йдеться, що присадки можна додавати при температурі, аж до + 5 градусів. Але таке твердження, м'яко кажучи, вводить автовласників в оману.
3
Тому що додавати хімічну присадку можна тільки в прозоре дизельне паливо, а в помутнілої, в якому вже почався процес кристалізації парафіну, ні в якому разі не можна. Подібна дія призведе абсолютно до зворотного ефекту. Кристали парафіну осядуть на дно паливного бака, в районі топлівозаборніка, і парафін так заб'є паливопровід і фільтр тонкого очищення, що власникові не залишиться нічого іншого, крім переміщення машини в теплий гараж на період до декількох годин.
Зверніть увагу
І ще одна особливість зазначених присадок: їх можна додавати тільки в бак, який не містить води. Тому підготуватися до зими треба заздалегідь, і пізньої осені обов'язково злити кондесат з паливного бака.