Як знизити ціну на товар.

Часом для успішної реалізації товарів і послуг потрібно їх додаткове просування. Для просування товару, може використовуватися цінова політика, а саме, зниження ціни на товар і просування знижок. При прийнятті рішення про зниження цін на той чи інший товар, виникає питання, яким чином провести зниження з максимальним ефектом і мінімальними втратами?
Інструкція
1
Спочатку ціни на товари встановлюються на підставі базисних цін підприємства-виробника. Однак, вийшла початкова ціна варіюється в подальшому з урахуванням безлічі факторів, таких як, ринок реалізації, передбачувана клієнтська база та інші.
2
При реалізації товару зниження його ціни може проводитися різними методами, в залежності від потреб продавця.
3
Найбільш поширені знижки оптовим покупцям і сезонні знижки на продукцію. Оптові знижки дозволяють при незначному зниженні ціни реалізувати значно більші обсяги товарів , а сезонні знижки дають можливість активно продавати сезонні товари під позасезонний період.
4
Окремо має сенс зупинитися на стимулюючому зниження ціни, покликаному активізувати зростання продажів того чи іншого товару в найкоротші терміни. Суть даного принципу зниження ціни полягає в короткостроковому, але вельми істотне зниження ціни на певний товар або групу товарів . Часом ціна може бути знижена навіть нижче рівня собівартості. Однак, при використанні даного принципу важливо не забути про ключові фактори, без яких використання стимулюючого зниження цін не принесе необхідного результату.
5
Ключове завдання при зниженні ціни на товар - стимулювати в цілому зростання продажів, а не просто реалізувати той товар, на який знижена ціна. Тому необхідно по-перше грамотно розмістити товари зі знижкою, з тим, щоб при їх придбанні клієнт додатково набував товари за повною вартістю, а по-друге, слід забезпечити належне інформування клієнтів про наявному зниження ціни на товар, оскільки в іншому випадку пропозицією зможе скористатися недостатня кількість клієнтів і воно не принесе очікуваних результатів.