Як зшити дитячі капці. Як зшити тапочки для малюка.

Щоб ваш малюк носив тапочки з задоволенням, їх можна зшити самим, створивши оригінальну, забавну і запам'ятовується річ. Зроблене з любов'ю і турботою, таке творіння стане улюбленою річчю вашого малюка, а його ніжки завжди будуть в теплі і затишку.
Вам знадобиться
  • Махрові шкарпетки потрібного розміру, 2 маленькі м'які іграшки, робочі рукавички з прогумованими елементами на долонних поверхнях, атласна стрічка шириною 1,5 - 2 см, клейовий швейний флізелін, нитки, голка, ножиці.
Інструкція
1
Роботу слід почати з виконання підошви капців. Для цього берете пару робочих трикотажних рукавичок з нанесеними на поверхню долонь прогумованими деталями у вигляді точок, смужок або інших малюнків. Саме ці долоні поверхні рукавичок і будуть служити підошвою капців. Дані поверхні рукавичок вирізаєте і зміцнюєте з виворітного боку за допомогою клейового швейного флизелина. Це виключить деформацію тканини і дозволить тримати форму.Еслі довжина ступні ніжки вашої дитини більше розміру відрізка тканини з рукавичок, то підошва буде складатися з двох з'єднаних між собою відрізків з перчаток.На підготовленої таким чином тканини викреслюють підошву тапочок, яка представляє собою неправильної форми овал з найбільшим діаметром, рівним довжині стопи дитини + 1,5-2 см на виріст і припуски на шви, а найменший діаметр дорівнює приблизно половині більшого діаметра.
2
Атласну стрічку пришиваєте в край до вирізаним підошов таким чином, щоб вийшла фігура з бортиком. Для закріплення швів, можна зробити ще одну додаткову декоративну строчку поверх атласної стрічки.
3
У підготовлену таким чином підошву тапочок ставите махровий шкарпеточку. Для примірки можна попросити малюка надіти носочек і поставити ніжку в підошву. Так ви визначите природне розташування носочка в підошві, зробите розмітку (лінію), за якою буде пришивати підошва до носочку.Подошву можна пришити як потайними стібками, так і використовуючи декоративні стібки, наприклад, через край. Для прикраси можна використовувати контрастні за кольором нитки.
4
Заключним етапом служить пришивання м'якої іграшки. Іграшку пришиваєте таким чином, щоб стібки не були видні. Перш ніж пришити іграшку, слід провести примірку на ніжку малюка. Експериментально визначаєте місце розташування іграшки так, щоб вона не заважала дитині при ходьбі. Це може бути як в районі підйому стопи, так і на зовнішніх сторонах гомілки (щиколотки).
Зверніть увагу
Замість м'якої іграшки можна використовувати плоскі яскраві наклейки або нашивки.
Корисна порада
Замість рукавичок для підошви можна використовувати будь щільний матеріал.