Як навчити дитину пірнати. нириющіе діти.

Починати вчити малюка пірнати і плавати можна вже в самому ранньому віці, адже водне середовище для новонародженого є «рідною». Вона нагадує йому час, коли він ще знаходився в животику мами. Починати купання слід в маленькій ванні, потім переходити на звичайну ванну. Про що важливо пам'ятати коли вчіть малюка пірнати?
Інструкція
1
Починати заняття слід до трьох місяців, коли у дитини ще не пропав рефлекс затримувати дихання. Вода повинна бути мати температуру не нижче 36 градусів. Перші вправи можна починати з простого поливання дитини водою. Наберіть трохи води і полийте йому на маківку. Не можна бризкати водою прямо в обличчя дитини . Він може злякатися. Після 5-10 таких простих вправ можна починати плавно опускати малюка у воду. Якщо він постарше, то можна спочатку показати йому все на своєму прикладі. Нехай він спочатку поллє вас водою і побачить, що це не зовсім страшно.
2
Поки дитина перебуває у воді, вам слід покласти його на свою руку і притримувати голівку і плечико. Розмовляйте з малюком, він повинен знати, що ви поруч. Потім перевертайте на живіт. Однією рукою ви повинні підтримувати підборіддя, щоб в рот не потрапила вода, іншою рукою - груди і живіт малюка.
3
Потрібно придумати команду, по якій дитина буде затримувати дихання. Наприклад, «пірнаємо». Під водою дитині можна перебувати не більше двох секунд. Надалі поступово збільшуйте час до десяти секунд. Не забувайте похвалити і підтримати малюка. Він не повинен лякатися або боятися води. Купання має приносити йому лише задоволення.
4
Коли ваша дитина підріс, ви можете починати вчити його пірнати з бортика. Повільно підтягуйте його до себе, притримуючи за обидві ручки. Поступово він перестане боятися і буде стрибати самостійно.
5
Діти дуже люблять, коли батьки навчаються разом з ними, плавають поруч і пірнають. Існує безліч різних способів перетворити навчання у веселу гру. Наприклад, багато малюків люблять, коли тата підкидають їх угору і потім занурюють у воду. Корисно буде занурюватися у воду разом з дитиною, пускаючи бульки, які викличуть у малюка бурю захоплення. У басейні можна також грати з м'ячем. Наприклад, кидати його і плисти за ним, або ж діставати різні іграшки або яскраві предмети з дна басейну. Все це зблизить вас з дитиною і дозволить приємно і з користю для здоров'я провести вихідні.