Як прикрасити кульками весілля.

Підготовка до весілля - досить клопіткий, хвилюючий і витратний процес. Але як приємно насолоджуватися результатом своїх праць і пошуків. Важливий етап підготовки - вибір залу для проведення торжества. Не слід забувати, що навіть не найпривабливіше на перший погляд приміщення може заграти по-новому, якщо його красиво прикрасити.
Інструкція
1
Прикраса кулями - не просто кульки, приклеєні скотчем до стіни і стелі, а ціле мистецтво. Ви можете розкидати червоні кулі у формі серця на підлозі, тим самим створите яскравий акцент і займете дітвору. Можна поставити на столи кулі, наповнені гелієм; прив'язати їх стрічками до свічникам або високим страв. Також оригінально використовувати кулі з іменами, як запрошень карток.
2
Красива арка з куль у поєднанні з легкою тканиною зустріне біля входу молодят і їхніх гостей і створить романтичний, грайливий настрій. Композиція у формі кілець або сердець на центральній стіні гармонійно впишеться в атмосферу свята.
3
Якщо весілля проходить в певному стилі, необхідно створити скульптуру з куль відповідної тематики. Ви можете зробити з кульок капелюхи, банти і пістолети, якщо це вписується в загальну спрямованість заходу.
4
Не слід розвішувати строкаті кольорові композиції по всьому залу, все має бути гармонійно. Кулі повинні поєднуватися з колірними рішеннями приміщення і нарядами молодих. Оптимально вибрати для прикраси не більше трьох кольорів. Чудовим доповненням до куль послужать стрічки, повітряні тканини і серпантин.
5
Якщо в зал, де призначено проведення заходу, ведуть сходи, не слід забувати і про неї. Поставте колони на початку і в кінці, прив'яжіть маленькі квіточки з куль або кулі, наповнені гелієм. Вже по дорозі в зал гості поринуть в казкову атмосферу свята. Трішки фантазії, праць і невеликих фінансових вкладень - і свято пройде барвисто і незабутньо.