Як зарекомендувати себе на роботі.

Пошук роботи - справа складна і нервове. Але коли вас прийняли, труднощі не закінчуються. Вам потрібно влитися у вже сформований колектив, показати себе як ефективного, знаючого і талановитого працівника. Необхідно створити собі репутацію.
Інструкція
1
Ваш професійний імідж. Слід пустити в хід всі знання і навички, які ви встигли отримати, коли вчилися, проходили практику і стажіровку.Необходімо якнайшвидше зорієнтуватися, освоїтися на новому місці. Якщо ви виявите, що розумієте і знаєте більше начальника, чи не висувайтеся і не заявляйте про себе завчасно. Не прагніть перевершити колег і завоювати довіру начальника. Робити цього не потрібно в принципі, а на початковому етапі така поведінка відразу зробить вас ворогом багатьох співробітників.
2
Організація праці та ефективність. Потрібно довести, що ви не тільки грамотний фахівець, але і надійна людина. Ні в якому разі не запізнюйтесь. Ваш начальник може не так вже й серйозно ставитися до запізнень, але поки ви цього не знаєте. А перевіряти "вб'є - не вб'є" на власній шкурі було б глупо.Лучше перестрахуватися: нехай у вас увійде в звичку приходити на п'ять чи десять хвилин раніше. При цьому не хваліться пунктуальністю і не нарікайте іншим співробітникам, що вони не так відповідальні.
3
Від вас будуть чекати акуратності. Якщо свій будинок ви утримуєте в бардаку, якщо чашки валяються на ліжку, а шкарпетки лежать в морозилці, не думайте, що подібний бардак можна розводити на робочому місці. Тому розставляйте речі так, щоб вони не заважали вам і вашим колегам. Роботу виконуйте так само акуратно і без затримок.
4
Вам потрібно показати себе як людину. Ви будете працювати в команді, а будь-яка команда, будь-який колектив - це завжди конфлікти. Дрібні або великі, затяжні або хвилинні, вони присутні в житті. Проявіть терпимість, схильність до компромісів, здатність вислухати ту і іншу сторони. Самі не лізьте на рожен. Спокій на новому місці - ваш девіз.