Як купити будинок за містом.

Комфортний будинок за горо будинок приблизно дорівнює за ціною квартирі в «спальному» районі міста. І доводиться робити вибір між життям в задушливому місті і життям на природі. Як же купити будинок за горо будинок і не обманутися?
Інструкція
1
Визначте мету покупки будинок а: він може бути призначений для літнього відпочинку або для постійного проживання. Якщо зупиніться на другому варіанті, то відстань до міста і роботи буде відігравати важливу роль у виборі проживання. Дорога будинок ой і на роботу не повинна сильно стомлювати і забирати багато часу.
2
Визначте, скільки коштів можете витратити на покупку будинок а. Ціна заміського будинок а залежить від відстані до міста, популярності напрямки, якості будівельних матеріалів, наявності сауни, лазні або басейну, ступеня готовності до заселення, інфраструктури - охорони, магазинів.
3
Виберіть розташування майбутнього будинок а. Огляньте прилеглі селища чи села, водойми. Подивіться, як справи з екологічною обстановкою: чи немає ря будинок високовольтної електролінії, сміттєзбірника. Поговоріть з майбутніми сусідами про те, як будувався обраний будинок . Ознайомтеся в місцевій адміністрації з планом розвитку району.
4
Зверніть особливу увагу на стан будинок а, дефекти, якість матеріалів. Спустіться в підвал, огляньте горище, пройдіть в бойлерну. Уважно огляньте кути будинок а, чи немає вологи на стінах, рівні вони. Зверніть увагу, чи вільно відкриваються вікна та двері - це показник правильної усадки будинок а. Протестуйте всі системи: електрика, опалення, воду.
5
Гарний час року для покупки будинок а - початок весни. Ви зможете перевірити опалення, стан даху та гідроізоляції.
6
Вимагайте документацію на інженерні системи та електричну проводку, гарантійні талони. Маючи ці документи, зіткнетеся з меншими проблемами при експлуатації та ремонті.
7
Особливу увагу зверніть на юридичну чистоту будинок а. На момент угоди будинок не повинен бути проданий, подарований, в заставі, в спорі, в наймі або під арештом. Добре, якщо продавець буде єдиним власником. Так як це буває рідко, продавець зобов'язаний надати письмові угоди на продаж від всіх власників та зареєстрованих осіб старше 18 років.
8
Для оформлення угоди купівлі-продажу краще звернутися в агентство, що займається заміською нерухомістю. Фахівці допоможуть вибрати будинок або котедж, зберуть документи, проведуть операцію до кінця.
Зверніть увагу
Купити заміський будинок допоможе компанія Kalinka Realty - фахівець в заміському сегменті ринку елітної нерухомості, що пропонує покупцям максимально вигідні умови придбання житла в межах міста і за його межами. Вибір на користь життя за містом стає все більш виправданим - жителі мегаполісів у всьому світі сьогодні все частіше перебираються подалі від галасливих міських вулиць.
Корисна порада
Квартира в Москві за 4 млн.рублів. Що можна купити на ці гроші? Де дешевше купити квартиру? Професіонали діляться досвідом. Скільки потрібно грошей на житло в Москві? Куплю будинок за містом, недорого. Найбільш затребувані у населення котеджні селища економ-класу, проте їх частка на ринку не перевищує 10%. Останні кілька років ринок заміської нерухомості активно розвивається.