Як зшити ляльці одяг. зшити ляльку в японському костюмі.

Хто вирішив, що шити обновки на ляльок - це заняття для дітей, а не для дорослих? Ті, хто так кажуть, просто ніколи цим не займалися. Адже шити на ляльку деколи важче, ніж на людину. Техніка, звичайно, схожа, але пошив лялькових одежинок має свої секрети і відмінності. Спочатку, можливо, доведеться не раз щось переробляти. Не варто цього боятися. Зрештою ви залишитеся задоволені своєю роботою. Напевно у вас виникло безліч питань з організації лялькового шиття. Розкрию деякі тонкощі і поділюся досвідом.
Вам знадобиться
  • Лялька, тканина, викрійки, швейні приналежності, трохи фантазії.
Інструкція
1
З чого почати? Звичайно, з підбору викрійки. Спочатку варто вибирати легкі в пошитті вироби - топи, спідниці, прямі сукні. Ляльки можуть відрізнятися обсягами. Знайшовши викрійку, виготовте макет, і помістіть в нього ляльку або зшийте зразок з бязі. Краще на самому початку підігнати викрійку під вашу ляльку, ніж виправляти потім готове ізделіе.Какую тканину вибрати? Для мініатюрної лялькового одягу краще всього використовувати натуральні тканини - льон, вовна, бавовна, шерсть. Чим тонше буде тканина, тим краще. Шити з такої тканини легко, шви виходять тонкими, тканина на зрізах не обсипається. Якщо одежина буде на підкладці, то для неї краще теж вибрати натуральну тканину.
2
Для перекладу викрійки на тканину найпростіше і дешевше використовувати обмилки. Милом легко малювати майже по будь-якій тканині. Краще брати обмилки від простого дитячого мила, без барвників, так як вони можуть залишити на тканині не змиваються в наслідку сліди. Рекомендується також використовувати крейду і спеціальні олівці та фломастери, довго залишаються на тканині. Вони підійдуть для виробів, пошив яких вимагає тривалого часу. Їх можна купити в будь-якому магазині рукоділля.
3
Крім різних пристосувань для шиття, вам не обійтися без аксесуарів. Адже ляльковий наряд потрібно продумати до дрібниць. Дещо ви знайдете у себе вдома - гудзики, намистинки, зламану біжутерію. Все це знадобиться. Зверніть увагу на дитячі носочки - з них вийдуть відмінні лялькові джемпера. Якщо ви хочете виготовити прикраси для вашої ляльки, використовуйте бижутерная фурнітуру: Піни, колечка, замочки, штекера. Але можна знайти і спеціальну лялькову фурнітуру. Це спеціальні, дуже тонкі блискавки, маленькі (від 3 до 6 мм) ґудзики, мініатюрні паєтки діаметром 2 мм, декоративні стрічки шириною 1,5 мм, а також спеціальні гачки для лялькового одягу.
Корисна порада
Обов'язково шийте одяг жля ляльок зі соімі дітьми і довіряйте їм виконувати частину роботи. Нехай вийде не так красиво! Зате ви проведете разом за творчістю незабутні моменти свого життя.
Практично всім дівчаткам подобаються ляльки . Причому одяг для ляльки , тобто її гардероб, теж має дуже важливе значення в грі. І чим більше у коханої ляльки буде нарядів, чим частіше вона буде їх міняти, тим краще. Для цього можна самій мамі зшити для ляльки красивий костюм або ж навчити робити це своєї дитини. Зшити наряд для ляльки може виявитися дріб'язкових справою, якщо як слід володіти навичками шиття хоча б на початковому рівні.
Вам знадобиться
  • - Голка,
  • - нитки,
  • - ножиці,
  • - папір,
  • - швейна машинка,
  • - викрійки потрібного вам предмета гардероба (їх можна знайти в інтернеті),
  • - необхідну кількість тканини і прикрас.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно знайти декілька відповідних клаптиків тканини. Подумайте, пофантазуйте. Уявіть собі майбутній наряд.
2
Зробіть викрійку майбутнього костюм а з паперу. Для цього можна скористатися старим нарядом ляльки , а можна самим зробити мірки і по них виконати просту викрійку.
3
Підготуйте тканину: її необхідно випрати, висушити і погладити. Далі складіть відпрасовану тканину навпіл всередину лицьовою стороною. Розкладіть викрійки на тканині і обведіть спеціальним кравецьким дрібному або сухим обмилки. Для зручності викрійки можна приколоти шпильками до тканини.
4
Заберіть викрійки і виріжте деталі з припуском на шов 0,5 см.
5
Всі деталі необхідно зшити на швейній машинці в потрібних місцях. Обробіть краю вироби. Матеріал не повинен розсипатися. Заутюжьте всі шви і покрийте зсередини тонким шаром прозорого лаку. Тепер можна наряджати ляльку і влаштовувати для неї бал.
Зверніть увагу
Будьте дуже уважні в поводженні з голкою і ножицями, якщо при роботі поряд з вами знаходиться дитина.
Корисна порада
Перед шиттям треба підганяти по розмірам знайдені в інтернеті або журналах викрійки, т.к. розміри зображення при створенні спотворюються. Запрасовують шви бажано протягом всієї роботи.