Як пов'язати просту жилетку. пов'язати просту безрукавку.

Жилет - жіноча чи чоловіча одяг без рукавів, що надівається поверх чого-небудь. Жилети бувають приталеними, прямими, довгими, короткими, полупрілегающего. Їх можна носити зі спідницями, брюками, джинсами. Це дуже зручний одяг прохолодним ввечері або холодною зимою.
Вам знадобиться
  • - 650 г вовняної квіточки в жовто-цегляної - коричнево-блакитний забарвленням;
  • - декоративна дерев'яна гудзик;
  • - спиці № 6;
  • - картон.
Інструкція
1
Колірна гамма цього меланжевого жилета - від жовто-цегляного до коричнево-блакитного, а стилізація під «матроський комір» і застібка з запахом внесуть романтичну нотку в ваш стиль. Простий рельєфний візерунок гумкою сподобатися любителькам швидкого в'язання.
2
Візерунок 1.Резінка 1 * 1. В'яжіть поперемінно 1 лицьову, 1 виворітну. В парних рядах в'яжіть по малюнку.
3
Візерунок 2.Резінка 4 * 1. В'яжіть поперемінно 4 лицьові, 1 виворітну. В парних рядах в'яжіть по малюнку.
4
Спінка.На спиці № 6 наберіть 70 петель і в'яжіть гумкою 4 * 1. Через 31 сантиметр від набірного краю закрийте для пройми з обох сторін 6 петель і продовжуйте в'язати. Через 50 сантиметрів від набірного краю для вирізу горловини перенесіть середні 34 петлі на шпильку або додаткову спицю. Решта петлі закрийте.
5
Права полочка.На спиці № 6 наберіть 61 петлю і в'яжіть таким чином: 7 петель для планки-застібки візерунком 1, наступні 54 петлі візерунком 3. Через 31 сантиметр від набірного краю закрийте для пройми 6 петель і в'яжіть далі. Через 50 сантиметрів від набірного краю закрийте 12 петель для плечового скоса і в'яжіть далі. Ще через 13 сантиметрів закрийте в кожному другому ряду 14 разів по 1 петлі. Через 88 сантиметрів від набірного краю закрийте залишилися 2 петлі - кінець коміра.
6
Ліва полочка.Вяжіте симетрично.
7
Збірка ізделія.Виполніте плечові і бокові шви і шов коміра. Пришийте комір до вирізу горловини. На правій поличці зробіть навісну петлю на висоті 18 сантиметрів від набірного краю. На ліву поличку на такій же висоті пришийте гудзик.
8
Декор воротніка.По центру коміра пришийте пензлик. Для цього візьміть шматочок щільного картону, по довжині трохи більше задуманої довжини пензлика. На картон намотайте нитку. Кількість витків залежить від того, якої товщини хочете зробити кисть. Потім намотані нитки з одного боку перев'яжіть, з іншого - розріжте. Нитки кисті краще зав'язати кінцями шнура, до якого прикріплюється кисть, а шнур розташуйте в середині кисті.
Корисна порада
Колір пряжі може бути будь-хто.