Як відновити диск після форматування.

Від втрати даних на жорсткому диску або флеш-карті не застрахований ніхто, будь це випадкове форматування, необережність або коли потрібно повернути деякі втрачені файли, які ви забули скопіювати перед форматуванням. У кожному разі, вам буде потрібно спеціалізоване ПО для відновлення даних. Але відразу треба зауважити, що будь-яке відновлення не є стовідсотковим, однак спробувати повернути файли варто.
Інструкція
1
Для докладного пояснення створимо таку ситуацію: запишемо на накопичувач (жорсткий диск або флешка) чотири папки з різними архівами всередині, потім зробимо швидке форматування.
2
Після того як форматування буде завершено, будемо відновлювати файли за допомогою програми Get Data Back. Програма має дві версії: одна для відновлення даних в файлової системі FAT, інша - для відновлення даних в системі в NTFS. Як ви могли здогадатися, ми будемо використовувати першу, так як флешка у нас в FAT32.
3
Запускайте програму - перед вами з'явиться вікно з трьома варіантами вибору. Слід вибрати другий варіант, так як було вироблено форматування. Після того як ви вибрали варіант, натисніть «Далі». Відкриється вікно сканування. Після того як програма просканує диски, з'явитися інше вікно, де потрібно буде вибрати диск, дані з якого ви хочете повернути.
4
Натисніть на потрібний накопичувач і клікніть на кнопці "Далі". Відкриється вікно, де буде показаний пошук в системі FAT32. Після закінчення пошуку перед вами відкриється вікно, де потрібно буде поставити галочку на пункті «Показати все». Потім натисніть на кнопочку "Далі". Після всіх пророблених дій ви повинні побачити список файлів, які можливо відновити.
5
Для відновлення файлів виконайте наступні дії: - виділіть потрібні файли (утримуючи клавішу CTRL, виділяйте потрібні файли лівою кнопкою миші); - натисніть на кнопочку «Копіювати»; - вкажіть місце на диску , куди потрібно зберегти файли; - натисніть на ОК.
6
Для відновлення даних після форматування існує ще сила-силенна подібних програм. Деякі з них безкоштовні, деякі платні. Також слід зазначити, що якщо після форматування ви вже записали на носій якусь інформацію, успіх відновлення файлів стане ще менше, тому що нові дані «затруться» старі, які були видалені.