Як відрізнити оригінальний акумулятор.

Використання неоригінальних акумуляторів може послужити причиною відмови в гарантійному обслуговуванні пристрою. Так само він програють в ємності, заряд тримає набагато менше, а через кілька місяців може взагалі «здохнути».
Інструкція
1
Зверніть увагу на упаковку. Пом'ята упаковка прямо-таки кричить: тут підроблений акумулятор. Вона взагалі може видати підробку з головою. Друкарський друк в оригіналу набагато чіткіше, запаювання упаковки виглядає як паличка з гуртком, рівно приклеєна голограма.
2
Обов'язково перевіряйте документацію. Наявність інструкції, списку сумісності, інструкції з утилізації обов'язково. Документи повинні бути на декількох мовах. А ось ієрогліфи повинні вас насторожити. Китайський ринок - це окремий сегмент для виробників і ніякого відношення до нас мати не повинен.
3
Зверніть увагу на свій оригінальний акумулятор, і взагалі краще на покупку нового захопити його з собою. Ретельно порівняйте зовнішній вигляд пристроїв. Незважаючи на те, що часто зовні вони дуже схожі, є речі, які вас насторожать. Матеріал корпусу - він злегка жирний на дотик в оригіналу. Контакти справжніх акумуляторів покриті сплавом рівного однорідного золотистого кольору, без подряпин і потре.
4
Подивіться на етикетку акумулятора. На оригіналі повинен бути значок - в сміттєвий контейнер не викидати, друк етикетки більш чітка, наклейка приклеєна рівно, літери ні в якому разі не обрізані. Струсіть акумулятор, в оригіналу нічого не повинно всередині бовтатися. Підробка може і за вагою виявитися легше. Оригінальний акумулятор повинен щільно сидіти, а не бовтатися в своєму «будиночку».
5
Від підробки вас може вберегти покупка «вживу» в спеціалізованому магазині, у офіційного дилера.
Зверніть увагу
Акумулятори стали одним з найбільш підроблюваних товарів. Винахідливі китайці працюють, не покладаючи рук над створенням безлічі копій оригінальних акумуляторів, але якість залишає бажати кращого. Скупий платить двічі. І якщо вам пропонують купити акумулятор відчутно дешевше, ніж він коштує в офіційного дилера або безпосередньо від виробника, не піддавайтеся спокусі заощадити. Правда, ціновий критерій не гарантує вам порятунку від підробки. Її вам можуть продавати і за ціною оригіналу. З оригіналом теж може вийти неприємність. Акумулятор може бути просто старим, тому обов'язково дивіться на дату виробництва. Навряд чи від акумулятора віком 2-3 роки буде багато користі. До речі, китайські умільці або взагалі не заморочуються на дати, або підписують до «старикам» дату новіші, так що ви можете побачити хронологічний стовпчик. Проходьте повз!